Лідія Таран поділилася фотографіями з дорослою донькою Василиною

Українська телеведуча Лідія Таран не часто публікує сімейні кадри у своєму профілі Instagram, але недавно все ж показала численним підписникам зворушливі фотографії зі своєю тринадцятирічною дочкою Василиною, яку телеведуча народила від цивільного чоловіка, телеведучого Андрія Доманського. Пара розлучилася ще у 2010 році, інформує Ukr.Media.

Лідія опублікувала кілька кадрів з літньої фотосесії, на яких вона зворушливо обіймає свою дочку. Дівчата зображені на фоні мальовничого пейзажу: річка, очерет, вдалині видніються білі човни. Ведуча мило притискає дівчинку до себе, а та щасливо посміхається.

Лідія розповіла, що Василина досягла вже того віку, коли тінейджери всіляко намагаються показати і довести, що вони уже дорослі і незалежні. «Ці ранні підлітки так швидко стають незалежними, самостійними і «маманепотрібноменеобіймати», мені трохи страшно навіть», — пише телеведуча в публікації.

«Як мило обнялися, вітаю вас з днем обнімашки», «І сумно і мило», «Я б сказала, що між вами ідилія», «дуже класне фото», "Ой, це прям мене описали. Аж маму шкода стало, ну не люблю я, коли мене мама обіймає (але вона все одно обіймає)", — пишуть підписники.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *