СФУЖО продовжила прийом заявок на здобуття стипендії імені Анни Кісіль для вивчення української мови

СФУЖО продовжила прийом заявок на здобуття стипендії імені Анни Кісіль для вивчення української мови

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) продовжила прийом заявок на здобуття стипендії за вивчення української мови імені відомої діячки української діаспори Анни Кісіль до 1 липня 2024 року.

Як передає Укрінформ, про це СФУЖО повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

Завдяки стипендії учасниці – українки з діаспори віком від 16 до 35 років – зможуть стати слухачами курсів української мови на Міжнародних школах україністики «Крок до України», заснованих Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» 15 – 26 липня 2024 року.

Щоб зголоситися на стипендію, треба надіслати на електронну адресу СФУЖО [email protected] коротку інформацію про себе, лист на тему: «Чому для мене важливі ці курси?» (до 200 слів), рекомендаційний лист від місцевої української жіночої чи іншої громадської організації. Реєстраційна форма доступна за посиланням.

Як повідомляв Укрінформ, СФУЖО заснувала стипендію для вивчення української мови імені своєї покійної очільниці, відомої діячки української діаспори Анни Кісіль у лютому 2021 року.

Анна Кісіль за життя регулярно підтримувала освітні проєкти серед діаспори та в Україні, зокрема, стала меценатом видання першого підручника з української мови як іноземної «КРОК-2», створеного за міжнародними стандартами у МІОКу, та сприяла розвитку освітнього порталу «Крок до України» МІОК.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *