У Туреччині заарештували няню-українку: “Мастурбировала і била малюка”

У турецькому Мармарісі 12 травня поліція заарештувала громадянку України за звинуваченням у знущаннях над дитиною, повідомляють Новини України.

Відзначається, що Шаповал приїхала до Туреччини як туристка в 2016 році, але нелегально влаштувалася в агентство з підбору персоналу. Чотири місяці тому в це агентство звернулася уродженка Дніпра Маріанна. Вона вийшла заміж за громадянина Туреччини, народила сина. Сім'я проживає в Стамбулі. Чоловік знайшов собі роботу в іншому місті, і Маріанна вирішила найняти няню, щоб та допомагала їй виховувати маленького Ямана.

Агентство порекомендувало Надію Шаповал.

Сумчанка проживала в будинку Маріанни та її чоловіка. Їй виділили окрему кімнату. Їй платили 500 доларів в місяць.

Тиждень тому Маріанна лягла в лікарню на операцію. Перед госпіталізацією жінка вирішила встановити в будинку камери відеоспостереження. Вона підозрювала няню в поганому поводженні з дитиною. У Ямана з'явилися на тілі синці. Хлопчик став нервовим. І відмовлявся залишатися вдома один з Надією.

Виписавшись після операції, Маріанна переглянула записи і прийшла в жах! Няня кожен день била Ямана, ігнорувала його прохання і благання. Крім того, тикала дитину обличчям у використані підгузники. Одного разу, коли хлопчик спав, Надія мастурбировала в його кімнаті.

Маріанна викликала чоловіка і показала йому запис. Але Шаповал щось запідозрила і втекла. Подружжя заявили в поліцію. Незабаром з'ясувалося, що Шаповал бачили в Мармарісі — вона влаштувалася покоївкою в один з місцевих готелів. Чоловік Маріанни особисто поїхав у Мармарис, щоб допомогти поліцейським затримати Надію.

А Маріанна разом з Яманом вирушила до лікарів. У дитини з'явилися свіжі гематоми. Крім того, хлопчик перебуває в стресі — він не може вже кілька днів сходити в туалет, боїться, що його будуть бити підгузками по обличчю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *