“Вражають своїм нестандартним підходом до життя”: Мудрі Кавказькі фрази про життя

Сьогодні ми хочемо повернутися до фраз, які з'явилися на Кавказі і є орієнтиром для багатьох поколінь, інформує Ukr.Media.

Про сім'ю

"Псується чоловік — псується сім'я, псується жінка — псується весь народ".

Чому так кажуть? Ні, це не означає, що на чоловікові менше відповідальності. І головне його завдання — забезпечити сім'ю їжею. І все, лягай на диван, відпочивай, дорогий, ти втомився.

Але істина десь посередині.

Є ще один чудовий вислів:

"Виховуючи сина — ти виховуєш воїна, виховуючи доньку — ти виховуєш націю".

Річ у тім, що чоловіки справді націлені на результат. А жінки — виховують, прищеплюють гарні манери, вселяють дітям своє кохання. Від них залежить атмосфера в сім'ї, а отже, і загалом в державі.

Як буде вихована дочка — так житиме її родина. Спочатку вона вибере собі гідного чоловіка, а потім зробить усе, щоб діти виросли чесними, сумлінними та чуйними людьми.

Про можливості

"Той, хто має коня — залишився. Той, хто має сідло — поїхав".

У цьому ємному рядку — неймовірний концентрат мудрої думки. Чарівний пендель, як люблять у нас казати. Порція мотивації.

Не важливо, чи ти розумний, багатий, знаменитий, красивий — ніколи не опускай руки. Не шукай причин відмовитися від своєї мрії. Не засмучуйся про те, що ти чогось не можеш. Іноді завзятість і віра у себе творить чудеса.

Про розум

"Багато знає не той, хто багато прожив, а той, хто багато бачив".

100 років тому, щоб бути розумним, потрібно було багато подорожувати. Для нас, сучасників, щоб побачити життя не треба нікуди їхати — під рукою — інтернет, телебачення та книги. Нам відкритий доступ до світової класичної літератури, мистецтва, наукових здобутків.

Це чудова нагода, не виходячи з дому вдосконалювати свій інтелект і культурний рівень.

Про найголовніше

"У житті людині потрібні три речі: терпіння, солодка мова і вміння зберігати таємницю".

Терпіння — найважливіша якість! Воно корисне у навчанні, доки гризеш граніт науки, у роботі — доки досягаєш високої посади. І в шлюбі, коли велика спокуса все зруйнувати і знову стати неодруженим і вільним.

Солодка мова — це вміння хвалити іншу людину, а отже, поважати та цінувати чужі гідності та досягнення.

Тримати язик за зубами також знадобиться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *