Винахідливі матусі замість частини паркану вставили оргскло — тепер їх діти навіть на карантині можуть грати разом

Мама з Йоркшира, що у Великобританії, вигадала відмінний спосіб, як дозволити двом її дітям продовжувати грати з другом, що живе у сусідньому будинку. Вона замінила частину огорожі, що розділяє їх двори, на акрил, інформує Ukr.Media.

Емі Уїкерс (27 років) вигадала цю ідею, поки її родина була на самоізоляції у своєму будинку у Уейкфілді (Йоркшир, Великобританія) через кризу коронавірусу. Але незабаром вона зрозуміла, що її діти 3-річний Арло і 2-річна Арабелла, нудьгують без ігор зі своїм другом Лео (3 роки), який живе поруч, прямо за парканом.

"Дійшло до того, що вони піднімалися на дах клітки для кроликів, яка стоїть біля паркану, щоб бачити один одного, що, звичайно ж, небезпечно", — розповіла жінка.

Емі поговорила з мамою Лео — Беккою, розповіла їй про свою ідею, і щойно та погодилася, замовила шматок оргскла в інтернеті. Невдовзі дві мами були зайняті тим, що прибирали частину паркану і замінювали його на прозору панель.

"Принаймні, тепер діти можуть бачити один одного і говорити через віконце", — розповіла Уїкерс.

Здається, дітям дуже сподобалася ідея жінки, тому що вони почали весь свій час проводити на вулиці біля скла. Фотографії креативної мами демонструють, як дві дитини посміхаються і грають зі своїм другом Лео, який знаходиться з іншого боку стіни. Арло навіть був сфотографований, коли він протирав скло, бризкаючи на нього зі спрею та витираючи паперовим рушником, щоб акрилове скло було чистим і прозорим.

Після того, як була встановлена прозора панель, Уїкерс розповіла, що діти почали використовувати маркери, які змиваються, щоб малювати один одному картинки, і вони навіть вчаться грати у хрестики-нулики.

"Діти проводять біля вікна цілий день, щодня, коли ми вдома, тому, гадаю, їм сподобалося!" — сказала жінка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *