“Навіть подумати складно, що люди настільки різні”: Цікаві факти про відмінності жіночого тіла від чоловічого

Руки, ноги, голова — з першого погляду навіть подумати складно, що люди настільки різні, хоч і набір кінцівок та будова тіла схожі, інформує Ukr.Media.

Загалом, відмінностей між чоловіками та жінками достатньо. Одні вважаються перевагами, інші — недоліками.

Витриваліші за чоловіків

Жінки народжуються набагато сильніше, витриваліші і здоровіші за чоловіків. Усьому "виною" Y хромосома. Саме вона робить чоловіка більш схильним до таких хвороб, як онкологія.

Ні, це не сто відсотків стосується кожного чоловіка, крім Y хромосоми має зійтися воєдино ще багато інших причин. Але, все ж таки, хто слабка стать, можна тепер і посперечатися.

Жінки набагато краще та більше бачать

І доказом тому буде не тільки факт, що жінка знайде ваші "втрачені" шкарпетки чи футболку у шафі, не заглядаючи туди. Завдяки тим же X хромосомам (яких у жінок дві), вони краще розрізняють кольори і бачать світ більш яскравим та барвистим.

Температура 37,2 — це вирок для чоловіків

Жарт, звичайно, але з часткою правди. Больовий поріг у жінок у 9 разів вищий, ніж у чоловіків. Тому навіть незначне підвищення температури може укласти чоловіків у ліжко. У той час як жінка з температурою 39 зможе вивчати уроки з дітьми, грати в ку-ку, готувати їжу або мити підлогу.

Розмір має значення

Жіночий мозок більший за розмірами, порівняно з чоловічим. А саме скронева та лобова частки. Саме вони "відповідають" за здатність багато говорити. Тому бути балакучими жінкам сам Бог наказав.

Жінка — бомба

Бомба уповільненої дії. Адже вона — це сукупність гормонів, і від того, який у більшій кількості, залежатиме настрій. Враховуйте цей факт і цікавтеся у своєї жінки, в якій фазі циклу вона зараз.

Жінки — натури тонкі

Тут, начебто, у буквальному значенні. Шкіра жінок суттєво тонша, ніж у чоловіків. Саме тому вони чутливіші. А якщо сюди ще й гормональний фон підключити…

Двічі підліток

У чоловіка важкі перші 40 років життя. Звичайно, це жарт. Але у жінок важкими бувають кілька періодів у житті — це підлітковий вік і періменопауза, яка припадає в середньому на вік у 40 років. У цей період жінка може бути схожою на підлітка не менше, ніж у свої 15 років.

Пити та веселитися нарівні з чоловіком

Згадайте, як зазвичай виглядає ваш наступний день після бурхливо відсвяткованого свята? Чоловік лежить у ліжку, п'є воду і аспірин, який дружина поставила на тумбочку.

Насправді похмільний синдром у жінок виражений яскравіше — головний біль, нудота, неможливість встати з ліжка, гелікоптери у голові.

Жінка дійсно здатна пити навіть міцний алкоголь нарівні з чоловіками. І сп'яніє приблизно в той самий час. Все тому, що у жінок у шлунку міститься лише 1/5 частина ферменту, який розщеплює алкоголь, ніж у чоловіків. Тому чоловіки отримують більший ефект від потрапляння в організм етанолу. Відповідно, страждають також більше.

У жінок протягом життя може з'явитися новий орган

Тільки без паніки. Йдеться про плаценту. Цей орган з'являється у кожної жінки після зачаття та появи ембріона. І зберігається до кінця вагітності.

Бачать більше, чують краще

Вчені припускають, що "хороша чутність ночами" — це суто материнський інстинкт. Бо хто, як не мама, встає вночі до свого немовляти. Це вміння, можливо, генетична особливість.

Дружба починається з посмішки

Одним із великих страхів чоловіків є бути відкинутим. Так ось, за статистикою, чоловікам набагато легше і приємніше підійти познайомитися до жінки, яка посміхається. Тобто, більшість хлопців інтуїтивно шукають собі усміхнену дівчину. Посмішка дає надію і думки про можливе спільне майбутнє.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *