“Я більше так не можу”: Вона жила, як сир у маслі, але все одно пішла

Заможний чоловік та добрий сім'янин ніяк не міг зрозуміти, чому від нього пішла дружина. Хочемо розповісти вам його історію. Про кохання, гроші та дитячі травми, інформує Ukr.Media.

Олег із Вікою познайомилися, бувши студентами. Відносини закрутилися миттєво. Все було — кохання, пристрасть, студентська романтика. Після закінчення інституту одружилися та поїхали з рідного містечка у пошуках кращого життя.

Було складно. Чуже місто, де на них ніхто не чекав, де не було друзів і родичів. З нуля будували кар'єру та сімейне життя. Їхній первісток народився через 1,5 роки після переїзду. Віка вдома доглядала малюка, а Олег продовжував працювати. Він завжди був дуже амбітним, прагнув до захмарних висот. Хотів забезпечувати свою сім'ю всім найкращим.

Другий син народився з різницею у 2 роки. Віка займалася будинком та дітьми. Олег впевнено рухався кар'єрними сходами.

До того моменту, як Віка повинна була виходити з декрету, Олег уже міцно стояв на ногах і не збирався зупинятися на досягнутому. У них було все, але главі сім'ї хотілося більше. Він відкрив свій бізнес. Сказав дружині, щоб вона залишалася вдома, займалася дітьми, а він усім забезпечить.

Олег не забував балувати дружину квітами та подарунками. Вони регулярно їздили на фешенебельні курорти. Життя було прекрасне і дивовижне, нічого не віщувало біди.

Якось Олег повернувся додому і натрапив на валізи в коридорі. Подумав, що Віка зібралася у поїздку. Але коли побачив дружину, його пробив холодний піт — вона була серйозна і рішуча. Сказала: "Олег, я йду від тебе. Завтра за рештою речей приїде водій".

Стук вхідних дверей луною відбився в голові Олега. Він натурально був оглушений: "Як???? Чому??? Що відбувається???".

Адже все справді було добре. Вони прожили разом 17 років, нічого не потребували, він усе робив для своєї сім'ї. За що???

Олег був зовсім розчавлений.

"Напевно, у Вікі хтось є!" — зачепився Олег за рятівну думку.

Однак розмова з благовірною та підключення своїх людей для перевірки цієї гіпотези не дали результатів. А Віка, наче ніж встромила в серце Олега: "Я просто більше не можу з тобою жити. Я втомилася почуватися ніким, порожнім місцем. Я занадто довго терпіла. Зараз діти виросли і мене вже нічого не тримає. Пробач. І прощай".

Як ви вважаєте, що сталося? Чому Віка ухвалила таке рішення?

Олег з дитинства не відчував себе цінним, значимим і добрим, якщо не досягав чогось супер-вау! Тоді на секунду можна було розслабитись і видихнути. Але не більше, бо, щоб залишатися на місці, доводилося дуже швидко тікати. А йому треба було далі, випередивши всіх, кого тільки можна. Тоді за цим сліпучим успіхом ніхто ніколи не помітить, яка ж він нікчема насправді. І тоді його не зжере всепоглинальний сором. Тоді він зможе отримати кохання…

Свої досягнення він складав у внутрішню прірву під назвою "мамо, полюби мене, будь ласка, я ж хороший, я все приніс до твоїх ніг". Тільки це не допомагало…

Всі члени сім'ї були його доповненням у цьому сенсі — якщо школа, то найкраща, якщо будинок, то найдорожчий і т.д. Що ж у цьому поганого, спитаєте ви? Та те, що близькі відчувають, що Олег робить це не для них, а для себе. А насправді йому зовсім фіолетово — хто вони, як вони, що вони.

Віка відчувала, що Олег через неї вирішує якісь свої внутрішні питання. Він її зовсім не бачить і не помічає. Таке відчуття, що вона лялька, частина інтер'єру та фасаду його благополучного життя. Річ, яка демонструє його статус "я чудовий сім'янин, у мене все гаразд". Складно жити з людиною, якій насправді начхати на тебе. Нестерпно почуватися порожнім місцем. Сумно (і разом із тим страшенно бісить) усвідомлювати, що тобою користуються. Не ти цікава сама собою, а те, що тебе можна показувати, як трофей. Через тебе блищати сильніше та яскравіше.

Дружиною нарциса бути дуже важко. Та й йому самому не позаздриш…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *