Як позбутися пирію – як вивести пирій з грядки або саду

Прості лайфхаки для боротьби з пирієм

Садівники часто стикаються з проблемою боротьби з різними видами бур’янів на своїх грядках. UAportal підготував корисні екологічні поради для боротьби з пирієм.

Глибоке мульчування

Товстий шар органічної суміші, наприклад, соломи або деревної тріски, може бути використаний для придушення бур’яну і запобігання його проростанню. Мульча також допомагає утримувати вологу в ґрунті і покращує його загальний стан, створюючи несприятливе середовище для процвітання пирію. Регулярне додавання шару присипки має важливе значення для підтримання ефективності мульчі.

Читайте також: Позбутися від моху і лишайника на яблунях можна без хімії: що використовують досвідчені садівники

Соляризація

Цей метод передбачає накриття зараженого ґрунту прозорим пластиковим брезентом, щоб використати сонячне тепло і, по суті, запекти бур’ян до смерті. Якщо залишити плівку на місці на чотири-шість тижнів у найспекотнішу пору року, пирій та його насіння ефективно загинуть.

Підняті грядки

Піднявши місце для вирощування, можна досягти більшого контролю над складом ґрунту і зменшити ймовірність вкорінення пирію. Завдяки таким ділянкам легше запобігти поширенню бур’яну та зменшити потребу в надмірному прополюванні або застосуванні гербіцидів.

Раніше експерти розповіли, коли починати обприскувати дерева від шкідників.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини про війну та події в Україні – підписуйтесь на наш Telegram-канал!

Источник

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *