Дружина дізналася про зраду чоловіка, але вибрала не розлучення, а найвитонченіший спосіб помсти

Дружина дізналася, що чоловік їй зрадив, і вибрала найвитонченіший спосіб помсти. Вона вирішила зробити все, щоб збезчестити зрадника, і люди впевнені: у неї вийшло. Правда, після таких екстремальних методів навіть розлучення здасться раєм, інформує Ukr.Media.

Якою б міцною не була родина, слово "зрада" майже завжди супроводжується словом "розлучення". У середньостатистичних парах люди не готові прощати зраду і практично завжди без роздумів розлучаються.

Втім, як показує історія, деякі жінки знаходять більш винахідливий спосіб помститися кривдникам, і ще невідомо, що для останніх гірше.

Так, в соцмережах стала популярною фотографія хлопця, одягненого в дитячий рожевий одяг: крихітний Блакитний комбінезон з бантиком, рожевий лонгслів, рожевий кашкет і окуляри з оправою такого ж кольору.

На знімку хлопець, обличчя якого майже не видно через маску, стоїть поруч з велосипедом, до якого прикріплений рожева повітряна куля і табличка.

"Це покарання для мого чоловіка-зрадника. Будь ласка, зробіть фото і поділіться з його дружиною", — свідчить текст.

Як з'ясувалося, коли дівчина дізналася, що чоловік їй зрадив, вона уклала з ним угоду: щоб уникнути розлучення, раз на тиждень хлопець повинен виходити на вулицю в найбезглуздіших нарядах, які тільки прийдуть їй в голову.

"Вам може здатися, що це жорстоко, але нічого не зрівняється з тим болем, який він мені заподіяв. Я не думала, що буду принижувати його так довго, але це дійсно допомагає", — пояснила ображена дружина.

Як уточнила дівчина, її спосіб помсти не безглуздий.

"Думаю, відтоді, коли так багато жінок сміється над ним, він вже не відчуває себе настільки привабливим", — пояснила дружина.

Втім, думка людей, які дізналися про витончену вендету, розділилися. Частина коментаторів вирішили, що дівчина вибрала не найкращий і ефективний спосіб помсти.

  • "Чому ніхто не бачить його обличчя? Хіба не важливіше побачити людину, яка образила дружину? З ним потрібно розлучитися, один раз зрадив, зрадить і потім".
  • "Не думаю, що це змусило б мене перестати зраджувати".
  • "Краще було б просто розлучитися".

Інші й зовсім вирішили, що у фотографій хлопця є зовсім інше (і ще менш нешкідливе пояснення).

  • "Як можна змусити дорослого чоловіка надіти певний одяг і вийти в цьому на вулицю, якщо він цього не хоче?".
  • "Змусила? Серйозно?".
  • "Може, це просто його фетиш?".

А ті, хто повірив, що історія з помстою реальна, вирішили, що неправа в цій ситуація дружина, адже її методи — перебір.

  • "Тепер я розумію, чому він зрадив тебе. Це перебір".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *