Дівчина з синдромом Дауна стала відомою моделлю. Вона є справжнім джерелом натхнення для інших

25-річна Челсі Вернер з Данвілля, штат Каліфорнія, народилася з синдромом Дауна. Батьки в 4 роки віддали дівчинку на гімнастику, щоб вона краще розвивалася.Вона проявила чудовий гімнастичний талант, а потім виграла чотири олімпійських чемпіонату зі спортивної гімнастики

Зараз дівчина — модель в міжнародному агентстві, мета якого — спонукати людей любити своє тіло Челсі вважає, що люди з синдромом Дауна не представлені в багатьох областях, включаючи світ моди, інформує Ukr.Media.

«Я займаюся гімнастикою стільки, скільки себе пам'ятаю. Я відчуваю, що це завжди було частиною мого життя. В гімнастиці кожен новий навик займає дуже багато часу, іноді роки! Я думаю, що це додало мені впевненості», — розповіла дівчина.

Кілька агентств спочатку відхилили заявку Челсі, але батьки продовжували підтримувати дівчину. Вони вірили у приголомшливу красу і здібності своєї дочки.

Челсі отримала світове визнання і захоплення від всіх шанувальників її соціальних мереж. Дівчина сподівається, що її модельна кар'єра послужить джерелом натхнення для інших людей, тому що «всі гарні по-своєму».

Вона — розумниця!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *