15 смішних законів із інших країн світу, в існування яких важко повірити

Можливо, ви захочете вивчити ці дивовижні та дивні закони, щоб під час подорожі уникнути непорозумінь, штрафів або навіть гірше!

Нове місце, нові закони

Культурні суперечки можуть виникнути в будь-який час подорожі, але інколи вони можуть трапитись дійсно несподіваним чином. Від безневинних обіймів до запалювання цигарок надворі – це дивні помилки, які ми робимо під час подорожі. Будь-який подорожуючий зробить все можливе, щоб їх уникнути, інформує UkrMedia.

Інгалятори деяких фірм заборонені в Японії

У Японії заборонені медикаменти, що використовуються проти алергії та нежиті, що містять інгредієнт псевдоефедрин. Наприклад, інгалятори деяких фірм, котрі доступні в інших країнах, заборонені в Японії. Ліки, які мають кодеїн, також заборонені, і їх не слід ввозити в країну.

Не їжте на церковних східцях в Італії

Будьте обережні з місцем, де ви споживаєте обід або освіжаючий напій в Італії. В Флоренції вважається образою їсти чи пити, сидячи на церковних сходах або у внутрішньому дворику церкви. Цей же закон застосовується до їжі біля громадських будівель. Їжте в будь-якому іншому місці і ви уникнете штрафу.

Не оголяйте свій топ на Фіджі

Фіджі – прекрасний тропічний рай, де сонячні ванни та плавання є частиною повсякденного життя, але будьте пильні, щоб вас не піймали з оголеним верхом або низом. Громадське оголення і купання топлес є незаконними тут. Залишайтеся одягненими та вбережетесь від в'язниці.

Погодуйте голубів, і ви порушите закон в Сан-Франциско

Не правильно годувати голубів на вулицях Сан-Франциско. Місто, яке славиться мостом Голден Гейт, звинувачує всюдисущих птахів у поширенні хвороб та пошкодженні майна. Якщо вас спіймають на годівлі голубів у Сан-Франциско, ви можете отримати серйозний штраф. Громадянам навіть пропонується повідомити про годівлю голубів до поліції.

Залишайте свою Біблію вдома на Мальдівах

На Мальдівах (де ви можете знайти дивовижний пляж), дотримання будь-якої релігії на людях, окрім ісламу, заборонено, та імпорт Біблій у країну є правопорушенням. Щоб ви не засмучували місцевих жителів або не порушували закон, не беріть Біблію разом з собою у поїздку.

Пильнуйте, що ви фотографуєте в Казахстані

Хочете зняти останній знімок своєї родини в аеропорту, перш ніж ви зайдете до літака? У Казахстані це проти закону. Фотографування в аеропортах та навколо них є незаконним, а фотографії військових та службових будинків також під забороною.

Не куріть марихуану на Ямайці

Туристи можуть здивуватись, дізнавшись, що марихуана заборонена на Ямайці. З 1913 року законодавство штату Ямайка заявляє, що вирощування, використання або володіння марихуаною є незаконним. Люди, яких спіймають навіть з невеликою кількістю рослин, можуть потрапитти під тривале ув'язнення.

Беріть індикаторну трубку у Францію

У Франції водії юридично зобов'язані мати портативну дихальну трубку у своєму транспортному засобі. Якщо вас спіймають без цього гаджета у вашому автомобілі, на вас чекає штраф на суму 11 євро. Туристи за кермом, цей закон стосується і вас.

Не проявляйте почуттів на людях в Об'єднаних Арабських Еміратах

Подорожуючи в Об'єднаних Арабських Еміратах слід уникати громадських проявів любові – поцілунків, обіймів, тримання за руки. Туристів заарештували та кинули у в'язницю для цілування на публіці. Залишайте такі любовні моменти для приватних випадків за закритими дверима.

Тримайте свої штани на собі в Греції

Греки та непристойна поведінка не поєднуються. Якщо ви – людина, яка сміється над іншими людьми, то, можливо, вам захочеться тримати штани і туго затягнути пояс. Знімання штанів є платним злочином в Греції, який принесе за собою великий штраф чи перебування у в'язниці.

Купальні костюми призначені лише для пляжу у Барселоні

Не прогулюйтесь з пляжу у Барселоні одягненим у бікіні або костюмі для плавання. У цьому іспанському місті це проти закону носити одяг для плавання на міських вулицях. Якщо ви плануєте піти з пляжу, або прогулятись, то загорніться у щось, одягніться, або переодягніть свій купальний костюм. Якщо ви цього не зробите, то потерпите значних фінансових втрат, адже вас оштрафують.

Обережно жуйте гумку в Сінгапурі

Суворі закони щодо куріння тут більш серйозні, ніж у Північній Америці. Палити в громадських ресторанах, на вулиці, в парку заборонено, інакше ви заробите штраф у цій азіатській країні. Прихильники жувати гумку також не звільняються від жорстких правил. Забороняється жувати та надувати жувальну гумку під час їзди на Сингапурському громадському швидкісному транспорті, і, як паління, цей злочин карається штрафом.

Не спустошуйте свою копилку на покупки в Канаді

Якщо ви здійснюєте покупки в Канаді, не очікуйте, що касири приймуть купу монет як єдиний спосіб оплати. Відповідно до Закону Канади про валюту, магазини можуть легально відмовити у надмірній кількості монет. З монетами, наприклад, платежі клієнтів можуть бути відхилені, якщо вони намагатимуться використовувати одночасно понад 25 одноцентних монет.

Дотримуйтесь рекомендацій щодо імен для дітей у Данії

Майбутні батьки можуть проявити творчість у тому, щоб дати ім'я дитині, але це досить складно. Справа в тім, що існує Закон про особисті імена. У Данії остаточний вибір батьків має бути взятим з попередньо затвердженого списку із 7000 імен. Якщо вони хочуть підібрати щось більш унікальне, вони повинні отримати схвалення уряду.

Не робіть цього

Очевидно, мешканці Пномпеня (столиці Камбоджі) можуть зійти з розуму зі своїми водяними пістолетами. У 2001 році губернатор Чеа Софара заборонив продаж та імпорт усіх водяних пістолетів, щоб зменшити кількість випадків, коли зловмисники використовують іграшки зі своїми цілями. Він переживав, що їх використання може викликати соціальні заворушення та порушити безпеку під час кхмерського Нового року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *