Дівчина вийшла заміж і зіграла шикарне весілля, куди покликала всіх друзів, проте всю увагу на церемонії вкрав її коханий, адже чоловік зовсім не людина

Мешканка Англії вийшла заміж і зіграла шикарне весілля, куди покликала всіх друзів, проте всю увагу на церемонії вкрав її коханий. Чоловік протягом всього торжества не сказав ні слова, та й взагалі не подавав ніяких ознак життя. Втім, це було очікувано, адже чоловік дівчини зовсім не людина, інформує Ukr.Media.

Беккі Кокс з Манчестера, Англія, зіграла весілля зі своїм коханим, і це одруження гості запам'ятають надовго. Дійсно, дівчина підійшла до організації урочистості з усією відповідальністю і хотіла, щоб найважливіший день у її житті пройшов за ідеальним сценарієм. Задуманий план британка реалізувала повною мірою, однак увагу друзів і родичів залучили не сукня нареченої або оформлення банкету, а її чоловік. Тому що дама вийшла заміж не за красеня-чоловіка і навіть не за людину.

Річ у тім, що Беккі — об'ектофіл. Її приваблюють не люди, а неживі об'єкти, до яких вона відчуває романтичний потяг, тому вона закохалася в килим і назвала його Мет. Дівчина купила свого чоловіка в магазині близько року тому, вона просто не змогла пройти повз нього. Після того як пані принесла річ у будинок, всі її думки були тільки про одне.

"Я купила Мета близько року тому і постійно думала про те, як сильно я його люблю".

Кокс щодня дбала про свій килим, прибирала і чистила його кілька разів на день, щоб він виглядав найкращим чином. Беккі розуміла, що її потяг до Мету лише посилювався, тому зробила йому пропозицію руки й серця. А ще, як каже дама, щовечора вона ділиться з килимом своїми думками та переживаннями.

"Я часто лягаю з ним і розповідаю йому свої особисті думки".

До речі, в організації весілля дівчині допоміг магазин, в якому Беккі купувала килим. За словами працівників, вони не змогли залишитися осторонь і дуже раді, що Кокс знайшла своє щастя саме в їх стінах.

"Коли ми почули про історію Беккі, то зрозуміли, що повинні прийняти в цьому участь. Ми сплатили весілля і подарували їй довічний запас засобів з догляду за килимом".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *