Дівчина розповіла про страшну традицію для неодружених, після якої ніхто і ніколи не поїде в Данію

Традиції в різних країнах можуть шокувати. І ні, ми не про жучків і собак в меню іноземців. Іноді навіть в європейських державах такі дивні звичаї, що волосся на голові встають дибки, інформує Ukr.Media.

Якщо ви коли-небудь були в Данії, гуляючи вулицями, ви точно дивувалися — що це за моторошні калюжі коричневого слизу під стовпами. Місцева дівчинка Келлі Луїз розповіла, що цьому жаху є логічне, наскільки це можливо, пояснення. Виявляється, в країні склалася досить дивна традиція. Якщо до 25 років дівчина не вийшла заміж, то на її ювілей друзі з великою ймовірністю виведуть її на вулицю, прив'яжуть до стовпа, обіллють водою і покриють корицею.

Звучить як поганий жарт, але все так і є. У своєму ролику Келлі показала, як проходить "церемонія".

Але, потрібно визнати, страждають не тільки дівчата. Для хлопців придумали власну традицію. Якщо вони не знайдуть супутницю життя до 30 років, то їх чекає те ж саме. Але замість кориці використовують перець!

Все це більше схоже на студентські вечірки з американських комедій нульових, проте звичаї по-справжньому старі. Їх історія йде в далеке минуле. Швидше за все, традиції з'явилися завдяки датській мові. Річ у тім, що для позначення незаміжньої дівчини раніше використовувалося слово pebermø, яке можна перекласти як перцева дівчина, а для холостяка — pebersvend (перцевий хлопець).

Ролик Келлі за кілька днів став популярним. Так що зараз більше чотирьох мільйонів осіб знають, що їхати в Данію відзначати день народження, якщо ви не перебуваєте у шлюбі, не варто. Інакше ризикуєте залишитися на вулиці, будучи обсипаними корицею або перцем. І правда, процедура і так досить принизлива, так ще й небезпечна. Спеції можуть потрапити на слизові, а стовпи кориці можуть буквально вибухнути від найменшої іскри — позбудетеся і здоров'я, і друзів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *