Ці 6 речей у вітальні демонструють гарний смак господарів

Стильна і затишна, красива і зручна — щоб створити ідеальну вітальню, доводиться дотримуватися тонкого балансу. Дизайнери підказали, що допоможе створити інтер'єр вашої мрії, інформує Ukr.Media.

Центр уваги

За словами експертів, у вітальні має бути щось, що притягує погляд, і навколо чого будується решта інтер'єру. Це може бути витвір мистецтва, предмет меблів, але тільки не телевізор.

Камін, картина, розкішний диван або антикварний журнальний столик — щось, що зробить вітальню не просто місцем, де ви дивитеся телевізор.

Кольорова гама

Тут є проста формула: правило 60-30-10. 60 відсотків — домінуючий колір, 30 відсотків — допоміжний і ще 10 — акцентний.

Наприклад, 60 — це колір стін або дивана, 30 — відтінок штор або килима, 100 — предмети декору, подушки та інші дрібниці.

Місця для сидіння

Не просто один диван, а щось ще — крісла, стільці та пуфики. Усе це робить простір візуально цікавішим і налаштовує на бесіду, що розслаблює.

Килим

Що б не говорили про те, що це пережиток радянського минулого, але килим створює затишок. Тут важливо підібрати правильний розмір: якщо килим буде занадто маленьким, кімната здаватиметься візуально меншою. А якщо він буде від стіни до стіни, то кімната втратить стиль. Килим має заповнювати центр кімнати, заходити під диван, але залишати вільне місце.

Правильне освітлення

Має бути кілька джерел світла — на кожен випадок і настрій. Стельова люстра, бра, настільна лампа, торшер — світлові акценти змушують кімнату щоразу виглядати по-різному.

Особисті акценти

Ваша індивідуальність має відчуватися. Її можна транслювати по-різному: свічки поставити, повісити намальовану вами картину, поставити кімнатні рослини або незвичайний предмет декору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *