Уникнути проблем із серцем можна, змінивши свою дієту

Здоровий спосіб життя допоможе уникнути багатьох проблем зі здоров’ям. Сьогодні поділимося з вами кількома порадами вчених, які, зокрема, дозволять зберегти здоров’я серця та кровоносної системи.

Вчені назвали шість способів уникнути проблем із серцем - today.ua

Дотримання дієти, корисної для серця

Продукти з високим вмістом калію, кальцію та магнію можуть підтримувати здоровий рівень артеріального тиску. Також медики радять обмежити споживання солі. Якщо ваша їжа стане менш солоною, серце буде здоровішим.

Киньте курити та помірно вживайте алкоголь

Обмеження себе в алкоголі також дуже важливе. При цьому вчені допускають навіть щоденне вживання, проте не більше двох чарок на день для чоловіків та однієї – для жінок в еквіваленті міцних напоїв. Від куріння фахівці радять рішуче відмовитись.

Ефективно керуйте стресом

Стресові ситуації виникають неминуче. Проблеми на роботі або в сім’ї можуть негативно позначитися не тільки на вашій бадьорості духу, а й на роботі серця. В українців сьогодні є й багато інших приводів відчувати стрес. Намагайтеся знайти час для релаксації та не звертати увагу на незначні подразники.

Слідкуйте за споживанням кофеїну

Хоча помірне споживання кофеїну в цілому безпечне, його надлишок може спричинити тимчасові стрибки артеріального тиску. Зверніть увагу на те, як кофеїн впливає на вас, і при необхідності постарайтеся обмежитися однією чашкою кави з ранку для відчуття бадьорості.

Скоротіть споживання оброблених харчових продуктів

Продукти, багаті натрієм, можуть підвищити кров’яний тиск. Відмовтеся від ковбаси та замініть її стравою з натурального м’яса. Це дозволить нормалізувати кров’яний тиск та підтримувати здоров’я серця.

Вчені назвали шість способів уникнути проблем із серцем

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Достатній сон та регулярна фізична активність

Зрозуміло, що мешканці прифронтових населених пунктів давно забули, що таке повноцінний нічний сон. Тому просто нагадаємо, що він важливий для нормального функціонування системи кровообігу та серця як її центру. Якщо є можливість повноцінно висипатись, нею краще скористатися.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про кілька способів позбавитися зайвої ваги для чоловіків.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *