Топ країн для українських туристів у 2022-2023

Топ країн для українських туристів у 2022-2023

Топ країн для українських туристів у 2022-2023

За останні роки світ змінився, і так само змінилися туристичні вподобання українців. Незважаючи на виклики, українські мандрівники продовжують шукати можливості для подорожей. У 2022-2023 роках серед найбільш популярних країн для українських туристів були:

 • Туреччина
 • Єгипет
 • Польща
 • Грузія
 • Італія

Туреччина

Туреччина завжди була лідером серед напрямків для відпочинку українців. Тут приємний клімат, багато курортів і доступні ціни. У 2022-2023 роках Туреччина залучила українців можливостями безвізового в’їзду та якісним сервісом.

Єгипет

Єгипет пропонує тепле Червоне море і захопливу історію. Мандрівники обирають цю країну через можливості пляжного відпочинку і цікавих екскурсій. До того ж, Єгипет відомий своїми доступними цінами на тури.

Польща

Польща стала популярною через свою близькість і відкритість для українців. Ця країна приваблює культурними містами, красою природи та зручністю подорожей. Шопінг, вивчення історії та смачна їжа роблять її чудовим варіантом.

Англія

Багато українців мріють побувати в Англії. Особливо цікавим є Лондон з його знаменитими визначними пам’ятками. Крім того, Англія – це також футбол, традиційний чай, а також різноманітні мистецькі та музичні події.

У останні роки, незважаючи на складнощі з візами та високі витрати на поїздку, Англія залишилася в списку країн, які українці хотіли б відвідати. До речі, компанія SOleks надає консультації по оформленню для тих, кому потрібна віза в Англію.

Грузія

Грузія зачаровує українців своєю гостинністю і неповторною кухнею. Гори та море, древні монастирі та живописні виноградники приваблюють все більше туристів. Між Україною і Грузією також існує безвізовий режим, а жителі Грузії здебільшого позитивно ставляться до українців.

Італія

Італія – це вибір для любителів історії, культури та кухні. Незважаючи на дещо вищі ціни, вона приваблює своїми знаменитими пам’ятками та мальовничими краєвидами. Італія залишається в топах списку бажань українців серед країн для відвідування.

Поради для подорожей

Перед тим як збирати речі, важливо спланувати свою поїздку. Ось кілька корисних порад:

 • Перевірте актуальні вимоги для в’їзду в обрану країну.
 • Забронюйте квитки та готелі завчасно, щоб заощадити.
 • Дізнайтесь більше про культуру та звичаї країни, в яку ви їдете.
 • Подбайте про страхування на час подорожі.

Куди ще поїхати?

Окрім популярних напрямків, є й інші країни, які полюбляють українські туристи:

 • Іспанія з її пляжами та фестивалями.
 • Болгарія, яка відома бюджетними курортами на Чорному морі.
 • Чехія з казковою Прагою та лікувальними курортами.

Завжди можна відкрити для себе щось нове, тому не бійтеся експериментувати і вибирати незвідані місця для ваших подорожей! Якщо ж вам не дуже до вподоби екзотичні країни, то придивіться до варіантів із нашого списку!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *