Опубліковано супутникове фото кратерів Кава і Какао

Опубліковано супутникове фото кратерів Кава і Какао

На цій землі в Канаді мешкають такі дикі тварини, як лосі, карибу і ведмеді грізлі, і вона має культурне значення для народу Талтан.

Область на північному заході Канади називається лавове поле Сноу-Шу і відома такими пам’ятками, як кратери Кава і Какао. Про це пише Scitech Daily.

Лавове поле Сноу-Шу з кратерами Кава і Какао, є частиною вулканічного комплексу гори Едзіза в канадській провінції Британська Колумбія.

Вулкани, шлакові конуси і лавові куполи в цій ділянці утворилися внаслідок серії вивержень протягом кількох мільйонів років.

Лавове поле Сноу-Шу, що простягається на південь і південний захід від Крижаного піку, є одним із наймолодших об’єктів вулканічного комплексу гори Едзіза. Він утворився під час останнього вулканічного циклу за останні 20 тисяч років, – пише видання.

Кілька шлакових конусів підкреслюють його базальтовий простір, зокрема кратер Кава і кратер Какао, назви яких відображають їхні насичені коричневі відтінки.

Ця територія лави являє собою віддалену дику місцевість парку гори Едзіза. До парку немає автомобільного доступу, тому шукачі пригод можуть дістатися до нього тільки на гідролітаку або пішки.

На цій землі мешкають такі дикі тварини, як лосі, карибу і ведмеді грізлі, і вона має культурне значення для народу Талтан.

Геологів також цікавлять місцеві потоки лави, які охолоджувалися під льодом або поруч із ним. Вивчаючи характеристики охолодженої льодом лави, вони могли б краще оцінити минулу товщину льоду в інших вулканічних регіонах Землі.

Кратери Кава і Какао показали на супутниковому фото NASA

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *