Таро-прогноз на тиждень з 29 квітня по 5 травня

Дізнатися своє майбутнє можна різними способами, проте найдостовірнішою буде увага до підказок карт. Головне — правильно розтлумачити застереження та поради, а для цього потрібно прислухатися до інтуїції та зіставляти поради з тим, що відбувається у житті. Експерти рекомендують вибрати час, щоб спокійно поринути у світ карт та отримати точні прогнози, інформує Ukr.Media.

Овен

На початку тижня по карті «Верховна жриця» Овнам важливо пам'ятати про відповідальність та обережність. Необдумані дії заведуть у глухий кут і не дадуть прийняти вірних рішень, а отже, не можна поспішати, довіряти неперевіреній інформації та ризикувати. Карта обіцяє успішний вихід із неоднозначної ситуації, якщо не поспішати та прислухатися до інтуїції.

Аркан «Диявол» закликає Овнів не прив'язуватись до матеріального світу, щоб не піддаватися спокусам. У гонитві за всіма благами представники сузір'я можуть оступитися і потрапити в пастку, тому важливо стежити за тим, що відбувається, і не дозволяти собі надмірностей і негативу.

Карта «Сила» говорить про те, що представники цього знаку можуть легко завершити складні проєкти і отримати нагороду за докладені зусилля. Тому Аркану головне — вірити у свої сили, діяти чесно і не намагатися обхитрити долю.

Телець

«Сила» в розкладі на початку тижня — карта активності та цілеспрямованості. Тельців не повинні лякати тимчасові перешкоди — часом треба зібрати сили в кулак і діяти, щоб залучити до життя важливі події.

Аркан «Вежа» говорить про те, що настав час змінювати застарілі концепції, відмовитися від чуток і неперевіреної інформації. На цій карті на Тельців чекає сумбурна середина тижня, коли важливо прислухатися до себе, щоб не зайти в глухий кут.

Наприкінці тижня по карті «Колісниця» Тільці відчують вітер змін. Це означає, що треба діяти, щоб не упускати перспективних можливостей. Порада Аркана — правильно розраховувати сили, щоб не перевтомитися чи не перегоріти на шляху до бажаної мети.

Близнята

Карта «Сила» говорить Близнятам про те, що вони здатні подолати перешкоди завдяки силі духу та отриманим знанням. Настав час для активної роботи над створенням успішного майбутнього та реалізації свого потенціалу.

Аркан «Маг» говорить про те, що представники сузір'я мають усі можливості для того, щоб завершити розпочату справу, а також стартувати з цікавою ідеєю. Успіх не забариться, якщо працювати над поліпшенням свого становища і користуватися вродженими здібностями.

Карта «Імператор» нагадує Близнятам про стабільність та порядок. Дотримання правил і норм, відповідальність та цілеспрямованість допоможуть досягти бажаних завдань та отримати гідну винагороду.

Рак

Карта «Помірність» символізує випробування, яке допоможе Ракам бути терплячими. Контроль над ситуацією, відсутність поспіху та відмова від потурання емоціям допоможуть представникам сузір'я обійтися без проблем.

Карта «Імператор» обіцяє зростання та розвиток як у діловому середовищі, так і в особистому житті. Ракам важливо діяти без зволікання, мислити логічно і дотримуватися правил. Впевненість та відповідальність допоможуть впоратися з будь-якими завданнями.

По карті «Правосуддя» представникам цього сузір'я необхідно бути уважними та пам'ятати про відповідальність. Аркан обіцяє нові перемоги, якщо дотримуватись норм і довіряти лише перевіреним фактам.

Лев

Аркан «Імператриця» обіцяє Левам чудовий початок тижня. З цим Арканом справи починають зрушуватися з мертвої точки і настає біла смуга в житті. Представникам сузір'я немає сенсу поспішати — доля прихильна і все йде своєю чергою.

«Ієрофант» у розкладі — карта мудрості та правильного розміщення пріоритетів. Лев не матиме проблем, якщо вони будуть націлені на результат і перестануть відволікатися по дрібницях. Важливим буде контроль над емоціями.

Аркан «Самітник» говорить про те, що Леви на вихідних зможуть спокійно відпочити, привести почуття та емоції до балансу, а також відмовитися від застарілих ідей. Карта закликає не поспішати і залишатися розважливими навіть у дрібницях.

Діва

Карта «Вежа» символізує тимчасове потрясіння, яке може викликати у Дів почуття паніки. Рада Аркана — не поспішати з ухваленням рішень та дозволити подіям відбутися. Спокій і увага до деталей допоможуть прийняти правильні рішення і не схибити.

Аркан «Помірність» закликає до набуття гармонії та балансу. Дівам необхідно шукати компромісні рішення, не поспішати з висновками та спокійно займатися обраною роботою. Терпіння, увага та відповідальність допоможуть залучити успіх.

Аркан «Імператриця» говорить про правильний вибір та відсутність перешкод. По цій карті представники сузір'я можуть заспокоїтися займатися своїми справами без поспіху. Життя налагоджується, проблеми йдуть, а поряд знаходяться ті, хто може підтримати та дати цінну пораду.

Терези

Карта «Смерть», хоч і може налякати назвою, насправді є провісником добрих змін. ТомуТерезам варто відмовитися від застарілих ідей і потурання негативним звичкам. Не варто забувати, що нове прийде у життя, якщо для цього буде місце. Настав час його звільнити.

«Закохані» в розкладі — карта, що закликає Терезів не зволікати з прийняттям рішень. Вони допоможуть покращити життя, навіть якщо спочатку доведеться від чогось відмовитися. Це може бути тимчасова відсутність повноцінного відпочинку або повна зміна пріоритетів.

Аркан «Помірність» закликає представників сузір'я шукати у всьому золоту середину, відмовитися від поспіху та займатися справді важливими справами. Правильне розміщення пріоритетів, відповідальність та активність допоможуть досягти нових висот.

Скорпіон

Аркан «Сила» говорить про період, коли Скорпіонам доведеться подолати деякі труднощі. На початку тижня важливо зібратися з силами та думками, щоб бути терпимішими і не забувати про відповідальність.

Карта «Ієрофант» уособлює мудрість, дотримання духовних принципів та переймання досвіду мудрого покоління. У розкладі для Скорпіонів цей Аркан означає швидке завершення складних справ та довгоочікувану винагороду за виконану роботу.

«Колесо удачі» в розкладі — карта змін та потрясінь. Скорпіони мають бути готові до того, що в життя увірвуться нові події, керувати якими одразу не вийде. Порада картки — зачекати і уважно стежити за тим, що відбувається, щоб зробити правильні дії.

Стрілець

Аркан «Маг» відкриває тиждень, закликаючи Стрільців не сумніватися у своїх силах і не зволікати із втіленням сміливих ідей. Карта символізує шлях, який потрібно пройти самостійно. І життя, яке важливо прожити яскраво і слідуючи за своїми ідеалами.

Карта «Імператриця» символізує період гармонії, зростання та розвитку. Порада Аркана для представників цього сузір'я — не поспішати і займатися вибраними справами. Насолоджуватися життям та бути вдячними за все, що в ньому є.

Наприкінці тижня по карті «Місяць» Стрільці можуть відчувати деяке занепокоєння, сум'яття і навіть страх. Така ситуація вимагатиме не лише відповідальності та уваги до деталей, а й уміння слухати свій внутрішній голос. Інтуїція допоможе розібратися з усіма питаннями та знайти шлях до щастя.

Козеріг

«Ієрофант» у розкладі — карта, яка закликає Козерогів не лише займатися першочерговими завданнями, а й дотримуватися духовних принципів. За цим Арканом прийде допомога з боку наставників, і їхні поради не варто ігнорувати.

Аркан «Суд» говорить про завершення складного періоду, можливість поставити на місце кривдників, виграти в судовому розгляді та відстояти свою репутацію. Козерогам важливо бути стійкими, чесними та неупередженими.

Карта «Мир» обіцяє чудове завершення тижня. За цим Арканом ситуація приймає найсприятливіший результат, з'являється можливість порозумітися з оточенням, і навіть справджуються сміливі мрії.

Водолій

Аркан «Зірка» символізує довіру, надію та приємні перспективи. Ця карта немов дороговказ кличе до нових пригод і закликає Водоліїв довіритися своєму внутрішньому голосу.

Карта «Вежа» говорить про те, що настав час рішучих змін. Водолії зможуть досягти успіху, якщо перестануть перебувати у полоні ілюзій та почнуть активно працювати над зміцненням свого авторитету.

«Місяць» у розкладі — карта непередбачених обставин, які з'являться в житті несподівано. Не зайти в глухий кут і не загубитися серед інформаційного шуму буде простіше, якщо слухати себе і не довіряти чуткам.

Риби

Аркан «Колесниця» говорить про динамічний початок тижня. За цією картою Рибам не варто зволікати — саме зараз настав сприятливий період, щоб розкрити свої таланти, досягти нових вершин успіху чи завершити складну роботу над проектами.

Аркан «Суд» говорить про те, що настав час оцінити свої досягнення та ухвалити важливі рішення, які відкриють шлях до нових вершин. Порада картки — бути готовими до того, щоб відпустити минуле, об'єктивно оцінювати свої можливості та діяти чесно.

Карта «Місяць» завершує тиждень, закликаючи Риб до обережності та обачності. Зараз важливо зосередитися на собі та своїх передчуттях, щоб не піти хибним слідом і не зайти в глухий кут, прислухавшись до порад з боку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *