Пристрасті у трейлері другої частини нового сезону “Бріджертонів”

13 червня на Netflix виходить друга частина третього сезону "Бріджертонів" — справжнього гіта нинішнього літа, у якому цього разу вирують любовні пристрасті між Коліном Бріджертоном та Пенелопою Фезерінгтон. У трейлері бачимо, що нас чекають три напружені фінальні серії. Колін та Пенелопа нарешті освідчилися одне одному в коханні та мають неймовірно щасливий вигляд, а їхні родини щасливі вітати нову, хоча і дуже неочікувану пару. Проте є одна проблема: чи зізнається Пенелопа коханому, хто ж насправді стоїть за гострими текстами леді Вістлдаун?..

Реклама

Нагадаємо, що третій сезон "Бріджертонів" знятий за книгою Джулії Квін “Роман з містером Бріджертоном”. У ньому Колін повертається зі своїх подорожей і бачить Пенелопу в абсолютно новому світлі, але очевидно, що їхньому коханню можуть завадити важливі таємниці, які вони приховують одне від одного. Майже напевно, у третьому сезоні Колін дізнається, що Пенелопа — леді Вістлдаун, як це вже зробила Елоїза…

Пристрасті у трейлері другої частини нового сезону

Пристрасті у трейлері другої частини нового сезону

Пристрасті у трейлері другої частини нового сезону

Нагадаємо, що у третьому сезоні глядача також очікує більше відвертих сцен за участі Пенелопи, зокрема, в одному з епізодів героїня фактично оголена. В інтерв'ю Stylist Нікола Кохлан сказала, що це її відповідь бодишеймінгу, з яким вона стикалася все життя. "Це була моя ідея — додати в сюжет більше оголених сцен. У цей момент я відчувала себе дуже вродливою. Я просто подумала: коли мені буде 80, я передивлюся це і подумаю, як до біса круто я виглядала"!

Пристрасті у трейлері другої частини нового сезону

Нові серії "Бріджертонів" побачимо на Netflix вже 13 червня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *