Перше кохання та дорослішання у 90-ті: тизер фільму “Назавжди-Назавжди”

Перше кохання та дорослішання у 90-ті: тизер фільму Поділитися

Вже у вересні в український прокат виходить одна з найгучніших українських стрічок останнього часу — “Назавжди-Назавжди”. Це дебютна картина відомої української режисерки музичних кліпів Анни Бурячкової, за плечима якої кліпи для Onuka, "Океан Ельзи" та СТАСІК. Події “Назавжди-Назавжди” відбуваються наприкінці 1990-х років та розповідають про дорослішання в турбулентні часи. У тизері бачимо, що це не тільки історія пошуку себе, а ще й актуальне кіно про вміння протистояти аб'юзу та жорстокості суспільства.

Реклама

Головна героїня Тоня (Аліна Чебан) переходить до нової школи та швидко занурюється в компанію відчайдушної молоді. Невдовзі вона закохується та опиняється в центрі пристрасного любовного трикутника, де кожне почуття палає на повну. Водночас дівчину переслідує її складне минуле. Чи вдасться Тоні знайти себе і не загубитися в хаосі суперечливих стосунків? У головних ролях — яскраві молоді актори: окрім вже згаданої Аліни Чебан, у стрічці знялися Захар Щадрін, Артур Алієв, Єлизавета Цілик.

Перше кохання та дорослішання у 90-ті: тизер фільму
“Назавжди-Назавжди”

Світова прем’єра “Назавжди-Назавжди” відбулася на Венеційському кінофестивалі в секції "Горизонти Екстра" у 2022 році. В інтерв'ю Vogue Анна Бурячкова розповіла про власне дорослішання в Києві 1990-х, роботу з акторами та реакцію глядачів на фільм.

Перше кохання та дорослішання у 90-ті: тизер фільму

У прокат “Назавжди-Назавжди” виходить 19 вересня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *