Новий роман Софії Андрухович виходить на початку літа

10 червня у Театрі на Подолі в Києві відбудеться презентація одного з найочікуваніших романів цього року — “Катананхе” Софії Андрухович. Книгу вже можна передзамовити у видавництві "Комубук"; вона з'явиться у книгарнях у кінці травня — на початку червня. Нагадаємо, що це перший роман Софії Андрухович з часів "Амадоки", що вийшла 2020 року.

Новий роман Софії Андрухович виходить на початку літа0
Софія Андрухович для Vogue Ukraine, 2018 рік

“Катананхе” написаний під час повномасштабної війни. Сюжет історії розгортається навколо звичайної родини, що мешкає у київській багатоквартирній панельці. "Вони — це Леся та Олекса, а також їхня донька-підлітка Тая і собака Діна, — описують сюжет "Катананхе" у видавництві. — Їхнє життя теж здається звичайним, навіть банальним, аж поки у нього не вривається вихором надмірна пристрасть, яка загрожує зруйнувати та поховати під собою все — усталені звички, почуття одне до одного, ба навіть уявлення про самих себе. Занурюючи читача в оповідь, що на початках здається буденною, історія, яку розповідає Софія Андрухович, з кожним новим абзацом закручується, немов пружина, обростає напругою й за якісь кількадесят сторінок вже несеться на читача нестримною лавиною, що заледве дозволяє перевести подих".

Реклама

Новий роман Софії Андрухович виходить на початку літа1

Нагадаємо, 41-річна Софія Андрухович — письменниця, перекладачка й публіцистка. Донька одного з патріархів сучасної української літератури Юрія Андруховича, Софія дебютувала у великій літературі на початку нульових з чуттєвими збірками “Старі люди” та “Жінки їхніх чоловіків”. Велику впізнаваність їй приніс роман "Фелікс Австрія" 2014 року, який згодом, у 2020-му, був екранізований режисеркою Христиною Сиволап.

“Катананхе” — четвертий роман Софії Андрухович. В інтерв'ю для Радіо Культура письменниця зазначила, що спочатку планувала написати збірку "дуже легковажних оповідань, але коли почала писати перше, зрозуміла, що воно розростається та стає дедалі серйознішим".

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *