Наймодніші кінообрази Гелени Бонем Картер

26 травня британській актрисі Гелені Бонем Картер виповнюється 58 років. Вона — геній перевтілення, у неї виразна зовнішність і сильний характер, Гелена має почуття стилю й самодостатності, а кожну свою героїню перетворює на ікону стилю.

Гелена Бонем Картер0Гелена Бонем Картер

Реклама

Гелена почала зніматися в кіно у п'ять років. Утім, першу головну роль зіграла в 1986-му, у фільмі “Кімната з видом”, який номінували на “Оскар” у 8 категоріях. Її героїня, Люсі Ганічерч, носила сукні світлих тонів у вікторіанському стилі. Саме такому крою актриса надає перевагу і в реальному житті, тільки вибирає темну гаму, губи фарбує помадою кольору вина і любить дивні аксесуари. За це її прозвали королевою готів — і зокрема за це її полюбив режисер і король тих самих готів Тім Бертон. На певний час вона стала його музою, дружиною й знялася в багатьох його фільмах, у яких одягу й стилю належала не остання роль.

2012 року модний Дім Prada випустив короткометражний фільм режисера-провокатора і сучасного класика Романа Поланскі. Головні ролі в ньому зіграли Бен Кінгслі (“Острів проклятих”, “Список Шиндлера”, “Ганді”) і Гелена Бонем Картер. Prada й Поланскі обрали сьогоднішню іменинницю на головну роль жінки на межі нервового зриву не в останню чергу завдяки її почуттю стилю.

У день народження актриси vogue.ua згадує її наймодніші ролі.

“Похмурі тіні”, 2012

11

“Свіні Тодд: перукар-демон із Фліт-стріт”, 2007

12

“Балачки з іншими жінками”, 2006

13

“8 подруг Оушена”, 2018

14

“Кімната з видом”, 1985

15

“Видатна Афродіта”, 1995

16

“Терапія”, 2012

17

“Бійцівський клуб”, 1999

18

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *