До Дня Незалежності в український прокат виходить фільм “Конотопська відьма”

22 серпня в український прокат виходить фільм "Конотопська відьма". Стрічку створено тандемом продюсерки Ірини Костюк та сценариста Ярослава Войцешека, що працювали разом над гітом “Мавка. Лісова пісня”, який зібрав у світовому та українському прокаті понад 20 мільйонів доларів і став найуспішнішим українським фільмом в історії.

До Дня Незалежності в український прокат виходить фільм

Реклама

"Конотопська відьма", хоча і відсилає до популярної повісті Квітки-Основ'яненка, за сюжетом не пов'язана з історією, написаною у 1833 році. Прадавня відьма з Конотопу, закохавшись у звичайного хлопця, давно зреклася своїх відьомських сил, але після того, як із початком війни російські солдати захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого, вирішує помститися, повертає свої сили і обрушує жахливі кари на окупантів.

До Дня Незалежності в український прокат виходить фільм

Ідея сюжету виникла у творців з початком повномасштабного вторгнення — тоді російські окупанти зайшли в Конотоп, місто у Сумській області, що славиться своїми легендами про відьом. Продюсери зазначають, що тоді безстрашні жительки міста відважно опиралися окупантами, нагадуючи про своє містичне єство, тим самим демонструючи невимовну стійкість та прагнення до свободи. У цьому й полягає один із ключових посилів стрічки — сила й лють української жінки не знають меж.

До Дня Незалежності в український прокат виходить фільм

“Конотопська відьма” — фільм-терапія наших травм війни, що дає змогу прожити відчуття такої бажаної помсти, втілюючи біль у лють, проте залишає надію на світле майбутнє”, — розповідає Ірина Костюк, генеральна продюсерка фільму.

До роботи над стрічкою долучилися військові консультанти, що надали бойову техніку для знімань, — зокрема, справжній БТР, що був “затрофеєний” в перші дні вторгнення на Житомирській трасі. У "Контопській відьмі" знялися Тетяна Малкова, Тарас Цимбалюк, Павло Вишняков, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев. Стрічка виходить у прокат 22 серпня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *