До Дня матері у Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшов благодійний концерт

11 травня у Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшов благодійний концерт з нагоди Дня матері. Для найдушевнішого свята року в готелі зібралися гості та їхні мами, щоб відсвяткувати цей важливий день. Захід отримав символічну назву "Все буде добре, Ма", яка підкреслює бажання кожного сина й доньки захистити маму від поганих новин чи особистих негараздів.

LAUD0LAUD

Реклама

TAYANNA1TAYANNA

Ліричну та затишну атмосферу вечора створили виконавці Marko Kvitka, Vlad DARWIN, LAUD, Khayat, The Alibi Sisters, Tarabarova, Тоня Матвієнко, Alekseev і TAYANNA, які зізнавались у любові до своїх матусь найкращими піснями. Ведучим концерту став Антон Поліщук. Партнерами заходу виступили звукотехнічна компанія Prorentall та студія чищення і редизайну OSCAR Dry Clean Studio.

Tarabarova2Tarabarova

Vlad DARWIN3Vlad DARWIN

The Alibi Sisters4The Alibi Sisters

Вечір став продовженням серії благодійних заходів, започаткованих готелем від початку повномасштабного вторгнення. Усі зібрані кошти буде спрямовано до благодійного фонду Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка “Обираємо майбутнє разом” і передані до центру психологічної допомоги родинам військових.

До Дня матері у Fairmont Grand Hotel Kyiv пройшов благодійний концерт5

Photos: Владислав Томік

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *