Психологія стосунків: що жінка ніколи не простить чоловікові

Жінки досить часто прощають чоловіків за їхні слова та вчинки. Але все ж таки є речі, які особливо ранять представниць прекрасної статі. Іноді навіть більше, ніж зрада. Психологи назвали речі, які жодна жінка не готова пробачити своєму партнерові.

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді - today.ua

Порівняння з кимось

Жінки дуже болісно сприймають порівняння з кимось: чи то колишня кохана, подруга, колега чи сусідка знизу. Якщо чоловік постійно говоритиме своїй дамі про те, що у когось щось виходить краще, то вона довго терпіти не буде. Одного разу її терпіння закінчиться, і вона просто піде або це стане причиною великого скандалу.

Байдужість

Навіть найскромніший і стриманіший чоловік виявляє емоції, якщо він закоханий у жінку. Вони роблять приємні сюрпризи, приносять квіти, готують сніданки чи просто постійно хвалять кохану. І якщо на початку стосунків багато представників сильної статі роблять це, щоб завоювати серце жінки, то з часом вони забувають про прояв почуттів.

І якщо раптом жінка помітить байдужість до неї самої, її настрою, проблем і радощів, то для неї це стане серйозною причиною для розриву. Зрада, критика, забудькуватість – жінки можуть пробачити багато, але не байдужість.

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

Перекладання провини

Часто чоловіки вимовляють фрази на кшталт “це ти винна”, “це ти переклала мої речі” і так далі. Вони готові звинувачувати жінку багато в чому, не помічаючи своїх недоліків. Більшість представниць прекрасної статі можуть довго це терпіти, але одного разу такі заяви можуть стати причиною розлучення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Неповагу

Є категорія чоловіків, які не поважають протилежну стать. Вони вважають, що жінка створена лише для того, щоб готувати їжу, прибирати в будинку, народжувати дітей та виконувати чоловічі забаганки. Мало того, вони не приховують своїх переконань і забороняють другій половинці самореалізовуватися та розвиватися. Ось такого ставлення до себе не потерпить жодна жінка, що поважає себе. Неповага – це річ, яку жінка точно не пробачить.

Нагадаємо, психологи також розповіли, чому чоловіки перестають робити подарунки своїм жінкам.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *