Корисні для здоров’я кишечника продукти: що їсти щодня

Медики кажуть, що для збереження здоров’я кишечника, людям важливо їсти продукти, багаті на клітковину та пробіотики. Вони підтримують роботу органу, прискорюють ріст корисних бактерій, покращують травлення та зменшують запалення. Про які продукти йдеться?

Найкорисніші для кишечника продукти: покращують травлення та прискорюють ріст корисних бактерій - today.ua

Йогурт

Цей кисломолочний продукт багатий на пробіотики – корисні бактерії, які допомагають збалансувати мікробіом кишечника. Медики рекомендують людям зупиняти вибір на натуральному йогурті без добавок. Щоб покращити його смак, у напій можна додати мед, ягоди та свіжі фрукти.

Кефір

Ще один кисломолочний напій, який варто додати до раціону. У ньому містяться різноманітні пробіотики, а також дріжджі, корисні для збільшення різноманітності кишківникової флори. Пити кефір можна в чистому вигляді, або доповнити його свіжими ягодами чи фруктами.

Найкорисніші для кишечника продукти: покращують травлення та прискорюють ріст корисних бактерій

Квашена капуста

Ферментований овоч також багатий на пробіотики та клітковину, які допомагають покращити травлення та засвоювати поживні речовини. Медики кажуть, що людям варто частіше їсти квашену капусту разом з іншими продуктами чи як самостійний перекушус.

Ягоди

Малина, полуниця, чорниця, смородина та інші ягоди багаті на клітковину та антиоксиданти, які зменшують запалення в організмі та підтримують здоров’я кишечника. Їх можна їсти без добавок або використовувати для приготування смузі.

Листові овочі

Шпинат, капуста та інші листові овочі багаті на клітковину, а також сполуки, які живлять корисні кишкові бактерії. Медики радять з’їдати щонайменше одну порцію цих продуктів на день, щоб зберегти здоров’я кишечника.

Найкорисніші для кишечника продукти: покращують травлення та прискорюють ріст корисних бактерій

Часник

Часник діє як натуральний пребіотик та живить корисні бактерії у кишечнику. Разом з тим він має антибактеріальні властивості, що допомагає зберегти здоров’я органу. Тому людям варто додавати його до салатів та інших страв.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Огірки

Цей смачний і на 90 відсотків складений з води овоч зволожує організм і містить клітковину, корисну для здоров’я кишечника. Разом з тим в огірках є мікроелементи, які мають протизапальні властивості. За словами лікарів, регулярне вживання огірків може бути дуже корисним як для кишківника, так і для всього організму.

Нагадаємо також про найшкідливіші для кишечника продукти, які викликають здуття та дискомфорт.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *