Забуті всіма: радянські актори, які провели залишок днів у злиднях

Знаменитості звикли купатися в променях слави, але, на жаль, популярність триває не вічно. Не багатьом вдається залишатися затребуваними до останнього подиху — як не крути, хвороби беруть своє, інформує Ukr.Media.

Багато відомих радянських акторів доживали останні дні на скромну пенсію, їх відвідували в кращому випадку найближчі родичі, а про підтримку з боку фанатів і не йшлося. Люди швидко знайшли заміну колишнім кумирам, тому колишні зірки виявилися кинутими напризволяще.

Ізольда Ізвицька

Після блискучої ролі у фільмі « Сорок перший » актриса впала в депресію. Подальші ролі Ізольди не перевершили колишнього успіху, і розчарована виконавиця почала випивати. Останні дні вона провела в злиднях, а за нею доглядала єдина подруга Тетяна Гаврилова.

Олександр Белявський

Актор, відомий за фільмами «Місце зустрічі змінити не можна» та «Іронія долі, або З легким паром», грав в основному лиходіїв. Білявський дожив до 80 років, але в останні роки життя виявився забутий усіма. У 2012 році помер, з невідомої причини випавши з вікна.

Тетяна Самойлова

Актриса користувалася величезною популярністю при Радянському Союзі, але після його розвалу у 1991 році кар'єра Самойлової пішла на спад. У старечому віці за нею нікому було доглядати: вона була в розлученні, а єдиний син живе в США. Актриса часто губилася у великій Москві — так, що її розшукувала поліція. В останні роки життя практично не покидала лікарні.

Тамара Носова

Актриса з блискучою кар'єрою в молоді роки, проводила останні дні, харчуючись в їдальнях для бездомних. Мізерної пенсії не вистачало навіть на те, щоб оплатити квартиру. Носова соромилася бідного положення і приховувала убогий стан від знайомих.

Георгій Віцин

Останні роки Віцин жив дуже скромно. Він віддав розкішну квартиру в Москві дочці, а сам тіснився в хрущовці. Він ні з ким не спілкувався, практично весь час проводив вдома і виходив на вулицю тільки щоб погодувати голубів. Георгій не брав допомоги ні від кого, соромлячись відбирати нажите працею.

Борислав Брондуков

Брондуков провів залишок днів прикутим до ліжка. За актором, який переніс чотири інсульти, доглядала тільки дружина. Лікарям було далеко їхати до будинку сімейства, тому вони отримували лише телефонні консультації. Навіть бандити, які вломилися в будинок актора, замість крадіжки залишали свої ж гроші.

Олексій Смирнов

В останні роки життя Олексій Макарович страждав від контузії, отриманої після боїв у Великій Вітчизняній війні. Дізнавшись про загибель свого близького друга Леоніда Бикова в ДТП засмучений актор пішов у запій. 7 травня 1979 року його не стало, менше ніж через місяць після смерті Бикова.

Тетяна Пельтцер

В старечому віці у актриси виникла підозрілість до всього і манія переслідування. У 1992 році, перебуваючи в психіатричній лікарні, Пальтцер невдало впала і зламала шийку стегна. Після цього випадку вона так і не піднялася на ноги…

Нонна Мордюкова

Останню роль радянська акторка виконала в 1999 році. Після цього до останніх днів вона чекала нових пропозицій знятися, але режисери так і не подзвонили їй. Вона виживала на крихітну пенсію, а доглядала за нею тільки сестра.

Раднер Муратов

Під кінець життя Раднер програв останні гроші на іподромі, роблячи величезні ставки на скачки коней. Він переїхав у скромне житло і жив відлюдником, до того ж його мучила хвороба Альцгеймера — нерідко актор губився посеред міста.

Сергій Філіппов

Відлюдний актор, не дуже любив популярність і своїх шанувальників, запам'ятався за фільмами «12 стільців» і «Іван Васильович змінює професію». Останні дні провів на самоті, зате після смерті Філіппова «люблячі» родичі першим ділом обікрали його квартиру, винісши всі цінні речі…

Наталія Кустинська

За настанням старості пішла краса актриси, а з нею популярність і увага шанувальників. Кустинська стала випивати, ще більше її стан здоров'я розхитали діабет, перелом хребта і проблеми з суглобами. Доконала її пневмонія та інсульт — у 2012 році Наталі не стало.

Михайло Кононов

Образ зразкового радянського громадянина, установлений за Конововим, з часом виявився незатребуваним. Щоб хоч якось виживати, Михайло продав квартиру в Москві і купив квартиру (скромніше) на околиці. За два тижні до смерті потрапив до лікарні з пневмонією, але грошей на покупку ліків у нього не було…

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *