Компактне пакування для малого бізнесу

коробки картоні

Станом на сьогодні багато людей в Україні займаються невеликим приватним бізнесом в доповнення до основної  роботи чи як хобі, що вийшло за рамки подарунків для друзів та родини. Але що відрізняє виготовлення прикрас, сувенірів, біжутерії як хобі від малого бізнесу? Брендоване пакування, виготовлення картонних коробок під замовлення. Які є варіанти?

Зміст

Оптимальний розмір

Для сувенірів, біжутерії, ювелірних прикрас, невеликих наборів підійдуть коробочки розміром від 50х45х45мм до 83х63х30мм. Такий розмір підійде і майстрам, що виготовляють фігурки зі скла та глини, крафтові парфуми, мило, бомбочки для ванни тощо. Компактні коробки не треба заповнювати додатковими матеріалами “для краси” – папером, паперовою або дерев’яною стружкою тощо

Міцність картону

  Картон для коробок має декілька ступенів міцності, від 230 до 300 г/м2. Звісно, існує картон з меншою та більшою щільністю, але вони менш підходять для індивідуального пакування. Тонкий картон може не тримати форму, спричинити пошкодження товару при транспортуванні, а надто цупкий буде не рентабельним. 

  коробки

  Види брендування

   Унікальність пакуванню можна надати індивідуальним логотипом, орнаментом або одразу всім зазначеним. Форма нанесення такого малюнку або тексту є різною – тиснення звичайне, тиснення фольгою, друк (однотонний або різними кольорами) тощо. Також логотип або орнамент можна наносити за допомогою наліпок або стрічкою, виготовленою на замовлення (звичайною або клейкою).

   Ламінація

    Ламінувати картонну коробку можна як з однієї, так і з двох сторін, залежності від властивостей продукції, що виробляє бізнес. Це зробить пакування міцнішим, вбереже товар всередині від зовнішніх чинників. Така коробочка має більш привабливий зовнішній вигляд. Можна виконати e двох варіантах – матовий і глянцевий.

    коробки
    коробки

    Швидке виготовлення та відправка

     Щоб мати змогу швидко відправити товар власного виробництва клієнтам, треба завжди мати під рукою достатній об’єм пакування. Сучасні поліграфічні компанії, що фокусуються на виготовленні спеціалізованих картонних коробок з індивідуальним дизайном, здатні виготовити та відправити замовнику від 500 штук до 5 робочих днів. Треба тільки мати готовий макет для майбутнього пакування, або логотип.

     У випадку використання особливих технік нанесення логотипів (конгрев, тиснення фольгою), треба мати кліше з логотипом, або бажаним орнаментом. Такі кліше можна замовити в окремій компанії, або скористатися послугами нашої поліграфії.

     Источник

     No votes yet.
     Please wait...

     Залишити відповідь

     Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *