Добриво для кімнатних рослин своїми руками: який продукт допоможе зміцнити квіти

Власники кімнатних рослин знають, що для того, щоб квіти та декоративні дерева були здоровими та міцними, їх потрібно час від часу удобрювати. Робити це можна покупними засобами, а досвідчені флористи пропонують використовувати один продукт, який є у кожному холодильнику.

Добриво з холодильника: який продукт допоможе покращити здоров'я кімнатних рослин - today.ua

Просте добриво для кімнатних рослин із популярного напою допоможе прискорити ріст та покращити цвітіння улюблених рослин. І йдеться про коров’яче молоко. У ньому містяться кальцій, фосфор, калій та інші мікроелементи, які необхідні швидкого зростання зеленого улюбленця.

Хоча все ж таки є рослини, які не варто поливати молочним добривом. Кактуси та інші сукуленти та пальми флористи не радять удобрювати таким засобом. А ось троянди, герань, примула, азалія та фікус стають здоровішими від цього прикорму.

Але використовувати чистий продукт не варто, краще приготувати корисні розчини на його основі.

Добриво з холодильника: який продукт допоможе покращити здоров'я кімнатних рослин

Молоко та йод

В одному літрі потрібно розвести 100 мл свіжого коров’ячого молока і додати три краплі йоду. За годину до удобрення квітів цим розчином їх потрібно полити звичайною водою, оскільки молочну воду не можна додавати до сухого ґрунту. У невеликі горщики слід наливати 3 столові ложки добрива, а в великі – не більше шести. Підживлення в такий спосіб можна проводити один раз на 14 днів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Молоко та вода

Це найпростіший рецепт молочної води, корисної для кімнатних рослин. Потрібно лише в один літр води додати чайну ложку молока, а потім цей розчин додавати в политі за годину до цього рослини.

Нагадаємо і про домашні добрива, що дозволяють збільшити та покращити врожай перцю.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *