Болгарський перець корисний для здоров’я: причини їсти овоч щодня

Медики постійно говорять про користь овочів для здоров’я людини. І вони вважають, що у раціоні кожної людини має бути болгарський перець. Він не тільки дуже смачний, але й приносить багато користі організму.

Названо овоч, який потрібно їсти щодня: зміцнює імунітет та покращує травлення - today.ua

На прилавках магазинів та ринків часто можна зустріти яскраві плоди болгарського перцю різних кольорів. Кожен із них говорить про стиглість овочів: зелений – нещодавно зірваний, жовтий – зріліший, а червоний – найстиглиший і найсмачніший плід. За словами лікарів, людям дуже важливо додати до свого раціону цей яскравий та соковитий овоч, бо завдяки багатому вмісту поживних речовин він допомагає підтримувати здоров’я.

Користь для зору

Медики стверджують, що правильне харчування може уповільнити розвиток вікової втрати зору. І болгарський перед багатий лютеїном та зеаксантином, які захищають сітківку від окисного ушкодження. Крім того, в овочі містяться й інші корисні для очей поживні речовини, зокрема вітамін С.

Захист від хронічних захворювань

Перець – багате джерело антиоксидантів, які сприяють покращенню здоров’я та захищають від деяких хронічних захворювань, у тому числі хвороб серця та раку. Вони також мають протизапальну дію, захищаючи організм від різних недугів.

Зміцнення імунітету

Американський дієтолог Кріста Уейл вважає, що додавання болгарського перцю до щоденного раціону допомагає зміцнити імунітет. Справа в тому, що в червоному овочі міститься майже втричі більше вітаміну С, ніж у апельсині. “Дослідження показують, що регулярне вживання продуктів, багатих вітаміном С, допомагає підтримувати імунну систему в боротьбі з інфекціями і хворобами”, – додає лікар.

Названо овоч, який потрібно їсти щодня: зміцнює імунітет та покращує травлення

Здоров’я мозку

Регулярне вживання болгарського перцю допомагає зберегти здоров’я мозку людини та запобігти віковій втраті пам’яті. Одне з проведених досліджень показало, що флавоноїди і каротиноїди, що містяться в овочі, можуть запобігти втраті пам’яті, а поживні речовини в ньому блокують вивільнення білків, відповідальних за пошкодження волокон нервової системи.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Поліпшення травлення

У болгарському перці міститься велика кількість клітковини, яка покращує травлення, роботу серця та дає організму енергію. Крім того, вона допомагає контролювати рівень цукру та холестерину в крові, зберігаючи здоровий мікробіом кишечника. Медики кажуть, що клітковина також підживлює корисні кишкові бактерії.

А раніше дієтологи пояснили, чому людям варто їсти гречку якнайчастіше.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *