Астрологічний прогноз: коли закінчиться війна в Україні

В Україні продовжується війна, і питання її завершення найбільш актуальне. З’явився оптимістичний астрологічний прогноз відносно закінчення бойових дій на нашій території.

Коли закінчиться війна в Україні: астролог назвав дату припинення бойових дій  - today.ua

Своїми спостереженнями поділився відомий український езотерик Влад Росс. Він зазначив, що найближчим часом на передовій складеться складна та жорстка ситуація, яка значно покращиться ближче до кінця року – після 6 грудня. За словами провидця, Україна може одержати довгоочікувану перемогу 24 лютого 2025 року – на третю річницю повномасштабної війни.

Росс наголосив, не бачить жодного “олімпійського перемир’я”. Ситуація буде напруженою – розгорятиметься гаряча атмосфера – до знаку Овна увійшов кровожерливий Марс.

Астролог спрогнозував значні зміни у світовій політиці. До Землі підлітає “диявольська” комета, яка знищує своїх “дияволів” – людей, які очолюють ворожі країни:

“Чекаємо, що вона спричинить переворот у московії. Війська можуть бути незадоволені звільненням одного з генералів. Може виникнути навіть бунт. Це все може виникнути в червні, ця комета підлетить максимально близько до Землі”.

Очікуються негативні зміни у житті американського політика Дональда Трампа. На нього можуть здійснити замах.

Влад Росс запевнив, що Київ не відчує повторного наступу армії російських окупантів. Наступ на Суми вдасться зупинити, оточення Харкова провалилося.

Коли закінчиться війна в Україні: астролог назвав дату припинення бойових дій

Що стосується завершення воєнних дій в Україні, Влад Росс вважає, що буде заморожування конфлікту – воно почнеться після ретроградного Марса 6 грудня 2024 року й символічно триватиме до 24 лютого 2025 року. У перший місяць майбутньої зими розпочнеться переговорний процес.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Перемога України буде після перевороту у московії. Я завжди казав, що цей переворот буде 2025 року. Комета, про яку я казав, вона входить в хаос. Астрологи вважають, що коли комета входить до іншої системи, Сонячної, виникає хаос, змінюється ритм. Багато чого може змінитись. Тим паче вона, комета, має зелений колір, колір миру”, – цитує Росса ТСН.

Раніше події, які можуть призвести до закінчення війни в Україні, спрогнозувала астрологиня Ольга Стогнушенко.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *