Все, що відбувається на шоу «Битва екстрасенсів» – неправда

 

Вчора 48-річний актор Михайло Пореченков в ефірі ранкового шоу назвав неправдою все, що відбувається на шоу «Битва екстрасенсів», ведучим якої він був з першого по сьомий сезони в Росії, передає Ukr.Media.

Нинішній ведучий передачі, 42-річний Марат Башаров відповів на гучну заяву колеги, помітивши, що на програмі люди відчувають справжні емоції: «Якщо ви вважаєте, що ті сльози людей, які в кадрі, сльози радості чи горя, — все це постановочне, все зіграно, значить, у програмі беруть участь дуже хороші актори».

На захист «Битви» встали екстрасенси Вікторія Райдос і Влад Кадоні. Висловив свою думку і інший знаменитий учасник проекту Зираддин Рзаєв. У бесіді  азербайджанський екстрасенс заявив, що підтримує Пореченкова.

«Ви не уявляєте, скільки я дав інтерв'ю з цього приводу! Сам не очікував, що ці слова викличуть такий ажіотаж. По-перше, я з Мішею дуже близько знайомий. Пореченков неодноразово звертався до мене з проханнями допомогти своїм друзям, він познайомив мене з відомим радіоведучим, співачкою Катею Лель. Коли азербайджанське телебачення знімало фільм про мене, Михайло на зйомках добре і душевно відгукувався. Він мені сам казав, що я єдиний екстрасенс, якому він довіряє.

З приводу його висловлювання про „Битву“ — я з ним повністю згоден, я сам не вірю ќ екстрасенсів з шоу. Для мене екстрасенс — це той, хто пророкує майбутнє, а не тільки бачить минуле та сьогодення. А поки не було такого, щоб збулися якісь прогнози. Так, бувають збіги, але назвіть мені 5 пророкувань підряд від одного екстрасенса, і я погоджуся з його здібностями. При цьому як людина я можу дружити з іншими учасниками проекту, але як екстрасенс… Моя теорія ні з ким не збігається, у мене інша логіка», — висловився Рзаєв.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *