Тато п’ятирічної дівчинки затанцював разом з нею, щоб та не хвилювалася (Відео)

Адвокат з Гамільтона Марк Деніелс допоміг своїй п'ятирічній дочці впоратися з хвилюванням на генеральній репетиції балету і затанцював разом з нею. Відео виступу опублікувала школа танців, інформує Ukr.Media.

Під час виходу на сцену дівчинка розплакалася і відмовилася танцювати. Тата покликали за куліси, щоб він спробував заспокоїти малу, але батько вийшов на сцену з немовлям на руках і почав танцювати разом зі своєю старшою донькою.

«Белла дуже емоційна, і вона потребувала в обіймах тата. Незважаючи на істерику, я розумів, що вона хоче залишитися, і не став відмовляти її від концерту, щоб вона не була єдиною, хто відмовився виступати. Я сказав їй, що люблю її, і вона приголомшлива танцівниця. Я запитав, чи вона хоче затанцювати разом зі мною, і вона погодилася. Ми репетирували багато рухів вдома, так що для мене це не було чимось новим», — розповів тато в інтерв'ю.

За його словами, присяжні, поліцейські і співробітники прокуратури тепер жартома просять його покружляти. Марк допускає, що в майбутньому він змінить професію. «Тепер всі на Бермудських островах знають мене як балерину. Може змінити роботу — стати балериною ніколи не пізно», — жартує батько.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *