Обручка, яку отримала Кейт Міддлтон на заручини, раніше належала принцу Гаррі

Важко не помітити гігантський камінь на лівому пальці у Кейт Міддлтон. Приголомшливе сапфірова та діамантова обручку, подарована принцем Вільямом на заручини, була оцінена близько у 300 тисяч фунтів стерлінгів (майже 400 тисяч доларів). Справжня цінність цієї обручки криється зовсім не у її ціні, адже у неї є мила історія. Обручка вперше належала принцесі Діані. Коли вона і принц Чарльз ходили по магазинах від офіційного королівського ювеліра, Гаррара, в 1981 році, один ювелірний виріб привернув увагу Чарльза: 12-каратний сапфір з 14 діамантами, інформує Ukr.Media.

Дизайн обручки виглядав надзвичайно схожим на брошку, яку принц Альберт виготовив для королеви Вікторії, перш, ніж вона вийшла за нього заміж у 1840 році. Вікторія використала її як "щось блакитне" на весіллі, та дуже часто одягала її, адже брошка була одним із улюблених її аксесуарів аж поки Альберт не помер у 1861 році, за словами Vogue.

Після того, як королева Вікторія померла, її воля полягала в тому, щоб брошка стала королівською реліквією, тому вона повинна була залишитися у королівській сім'ї. Відомо, що королева Єлизавета II носить її в особливі дні, такі, як зустріч з Джон Ф. Кеннеді і хрещення принца Вільяма.

З такою історією дизайну, не дивно, що Чарльз запропонував саме цю сапфірову обручку.

Коли Діана померла в 1997 році, її синів привезли в Кенсінгтонський палац, щоб вибрати річ "на пам'ять" про неї, повідомляє Daily Star. Ось тут і сталось головне – Вільям вибрав годинник Картьє, а Гаррі обрав обручку матері.

Черех 13 років сталось от що. Коли Вільям вирішив запропонувати Кейт одружитись, Гаррі не посоромився дозволити своєму старшому братові запропонувати обручку для його нареченої, незважаючи на те, що Вільям спочатку обрав годинник. "У них була домовленість, що той, хто першим збереться одружуватись, отримає обручку Діани", – розповідає джерело Daily Star. Незважаючи на те, що Вільям подарував Кейт обручку матері, принц Гаррі всеодно зумів віддати належне Діані завдяки обручці, якою він запропонував Меган Маркл стати його дружиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *