Лілія Ребрик охрестила молодшу доньку Аделіну та поділилася сімейними кадрами

Лілія Ребрик разом із чоловіком відзначили хрещення своєї молодшої доньки Аделіни, що викликало щирі емоції в шанувальників. Щасливі моменти цієї події були зафіксовані на фото, розміщених в її Instagram, інформує Ukr.Media.

Лілія поділилася, що церемонія хрещення відбулася в одному зі столичних у колі найближчих. Особливу радість у цей день відчули колеги Лілії — Анатолій Анатоліч та Ірина Хоменко, які стали хрещеними батьками малятка.

"Ці моменти залишилися для мене назавжди в пам'яті. Вони наповнили моє серце гармонією і спокоєм. Адже саме такі моменти роблять наше життя справжнім щастям — зустріч із близькими та коханими людьми, тепло родинної оселі та промені сонця за вікном. У ці темні часи це світло всередині, яке неймовірно цінне. Це був день, наповнений теплом і затишком, день нашої родини", — поділилася зіркова мама в підписі до фото.

На знімках, розміщених у її блозі, вперше видно обличчя маленької Аделіни. Уся сім'я, включно з хрещеним батьком Анатолієм Анатолічем, була вбрана у світлі вишиванки, створюючи атмосферу радості та свята. Анатолій Анатоліч також висловив свою радість і честь стати хрещеним батьком для Аделіни, підкресливши, що для нього це важлива подія і особливий привілей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *