Леонардо Ді Капріо виділив $5 мільйонів на порятунок лісів Амазонки від пожеж

Ініціатива Earth Alliance — організації по вивченню зміни клімату, очолюваної незалежною командою вчених і захисників природи, яку просуває актор Леонардо Ді Капріо, виділила 5 мільйонів доларів на збереження тропічних лісів Амазонки. Кошти будуть пожертвувані п'яти місцевим організаціям, інформує Ukr.Media.

«Найбільший у світі тропічний ліс є важливою частиною глобального кліматичного рішення. Без Амазонки ми не зможемо стримувати потепління Землі», — написав актор.

Амазонка — найбільший тропічний ліс у світі. У ньому міститься життєво важливий запас вуглецю, який уповільнює темпи глобального потепління. В лісах Амазонії проживає мільйон корінних жителів, а також близько трьох мільйонів видів тварин і рослин. В цьому році в лісах Амазонії сталося понад 75 тисяч пожеж, тоді як торік — 40 000. Це рекордна кількість за сім років спостереження.

Збільшення пожеж екоактивісти пов'язують з політикою президента Бразилії Жаіра Болсонару. На їхню думку, він заохочує підпали, щоб звільнити землю для аграрної та добувної промисловості.

Лихо викликало широке обурення, що спонукало ряд знаменитостей використовувати свої платформи соціальних мереж для підвищення обізнаності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *