Як зрада одного з батьків руйнує життя дитини

Невірність – одна з гірших форм зради, на яку тільки здатна людина, а якщо у пари є дитина, це значно ускладнює ситуацію. Діти дуже сильно переживають, коли дізнаються про зраду одного зі своїх батьків, а вони це неодмінно дізнаються. Вони дуже гостро відчувають зраду і приймають її близько до серця. Давайте ж розберемося, які непоправні наслідки для маленьких дітей може мати невірність одного з подружжя, інформує Ukr.Media.

Занепокоєння і параноя

Дитина, яка знає про зраду одного зі своїх батьків, відчуватиме занепокоєння і знаходитиметься в постійному страху того, що і його самого одного прекрасного дня зрадять.

Перестане вірити в любов

Діти дуже болюче сприймають той факт, що один з його батьків зрадив іншого. Внаслідок цього дитина відчуватиме, що в його сім'ї ніколи не було любові і вона в принципі не грає ніякої ролі в стосунках. Багато хто з дітей, що зіткнулися із зрадою батьків, в зрілому віці шукатиме стосунків без зобов'язань і боятиметься прив'язуватися до когось.ї

Недовіра до всього і всім

Окрім занепокоєння і постійного страху, дитина також недовірливо відноситиметься до усіх і всьому, що її оточує. Можливо, в певний момент недовіра досягне такої міри, що вона не зможе навіть зав'язати дружбу з іншою людиною.

Також буде невірним

Батьки є головним прикладом для будь-якої дитини. Тому, якщо він знає, що один з його батьків змінює іншому, швидше за все, в майбутньому він також не зберігатиме вірність своєму партнерові. З часом він почне вважати, що зрада – це норма для будь-яких стосунків.

Відчуватиме, що сім'я його зрадила

Кожна дитина вважає, що сім'я – це ті люди, які його захищають, а будинок – те місце, де нічого поганого не може статися. Проте коли один з батьків зраджує іншого, він розчаровується у своїй сім'ї і перестає розуміти, кому йому можна довіряти, а кому немає.

Необхідність вибору батька

На відміну від звичайного розлучення, у разі зради одного з батьків дитина відноситиметься до нього з недовірою і навряд чи захоче з ним залишитися. А навіть якщо і залишиться, назавжди затаїть на невірного батька образу і буде всіляко його уникати.

Батьки, пам'ятаєте: зрада здатна заподіяти неймовірний біль і мати непоправні наслідки не лише для вашого партнера, але і для ваших дітей. Тому радимо вам двічі подумати, перш ніж ступити на шлях зради.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *