День студента: як виглядали українські зірки багато років тому

17 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день студента. Це свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. Примітно, що взимку студенти святкують ще один свій свято, що припадає на Тетянин день, 25 січня, інформує UkrMedia.

Тіна Кароль

"У моєму житті, в студентські роки, була криза… я перестала співати і займатися музикою. Я не могла продовжувати вчитися… повний ступор. Причина? Все просто… я не знала навіщо і для чого. Ніби банально, але саме відповіді на ці питання ведуть вас до мети та успіху. Прислухайтеся до себе! І… пам'ятайте ці слова? Почуй себе, пізнай себе – ти всесвіт!".

Аніта Луценко

Екс-учасниця "Танців з зірками" Аніта Луценко в двадцятирічному віці починала кар'єру. "Я почала працювати в фітнес-центрі. Стала знайомитися і знаходити своїх клієнтів. У мене було багато семінарів, я багато їздила в інші країни. Був зліт кар'єри та саморозвитку".

Тетяна Литвинова

Суддя шоу "Мастер Шеф" в 20 років вперше вийшла заміж.

Марина Боржемска-Узєлкова

Тренер шоу "Зважені та щасливі": "Це були студентські роки, дуже класні студентські роки. Я робила все, що хотіла. В цей час ми вже рік як одружені зі Славою. Але мені завжди подобалося, що я могла вести себе так, як веліла мені душа. Мене ніхто не намагався поміняти. У свої 20 я могла бути дитиною, я не була дорослою і відповідальною".

Дмитро Горовенко

Суддя шоу "МастерШеф".

Світлана Фус

Дієтолог шоу "Зважені та щасливі" в 20 років вчилася в медичному університеті.

Ольга Сумська

Заслужена артистка України Ольга Сумська.

Сергій ПритулаТелеведучий розповів: "якось у студентські роки прийшов святкувати Новий рік до дівчини, яка запросила до себе в гості, і яка мені дуже подобалася. Розраховував на романтику. Прийшов. А там купа її п'яних друзів, включаючи хлопця, з яким вона зустрічалася. Дуже незабутні враження.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *