У Києві відбудеться фестиваль брейк-дансу Battle School 2018

1 грудня в залі Київського театру опери і балету для дітей і юнацтва на Контрактовій Площі зійдуться кращі брейкінг команди, бі-бої профі і діти у віці від 5 років, інформує UkrMedia.

Українські бі-бої вже давно вважаються одними зі світових лідерів! Тільки в 2018 році наші хлопці виграли і були фіналістами більше 10 найвідоміших заходів по всьому світу. Навіть наш малюк, 8-ми річний киянин, бі-бой Картерио, став чемпіоном світового фіналу Battle PRO у Франції.

У Києві хлопці будуть боротися за мотивуючі призи, один з яких – участь у світовому фіналі FLOOR WARS в Данії в 2019 році.

"Я дуже пишаюся нашими талановитими молодими танцюристами. Вони привозять перші місця з різних куточків планети. Підтримувати такі ініціативи не просто можна, а потрібно. Підтримка з боку держави – важлива, тому що тільки відчуваючи її, наша молодь не захоче виїжджати з України. Поки вони відчувають, що потрібні вдома – вони будуть залишатися тут", – каже директор Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Суддями BATTLE SCHOOL запрошені: багаторазовий чемпіон світових батлів і BATTLE SCHOOL, українець – Гімнаст; учасник і фіналіст шоу WORLD OF DANCE, представник Нідерландської команди The Ruggeds – Sky Chief; і організатор FLOOR WARS, активіст і Європейський експерт з Данії – Сюн Патерсен.

Традиційно голосом BATTLE SCHOOL є британський МС, легенда Хіп-Хопу – МС TRIX і його український партнер Влад Салун (Мс Vladee).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *