Жіноча збірна України відібрала очки у валійок у відборі на футбольне Євро-2025

Національна жіноча збірна України з футболу продовжила кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи виїзним поєдинком проти фавориток квартету команди Вельсу.

На стадіоні «Парк Скарлетс» у валлійському містечку Лланелі «синьо-жовті» обмінялися голами із господарками – 1:1, передає Укрінформ.

У дебюті зустрічі рахунок відкрила нападниця полтавської «Ворскли» Вероніка Андрухів (3-тя хвилина). Після перерви паритет відновила Кейлі Бартон (64, з пенальті).

Інший матч туру Косово – Хорватія завершився поразкою господарів – 0:1.

Нагадаємо, підопічні Володимира Пятенка розпочали відбір перемогою над командою Косово (2:0) та мінімальною поразкою від збірної Хорватії (0:1).

Турнірне становище після трьох турів: Вельс – 7 очок, Хорватія – 6, Україна – 4, Косово – 0.

Наступну зустріч українки проведуть 4 червня в польському містечку Гродзиськ-Великопольський – також проти футболісток Вельсу.

Жеребкування фінального турніру жіночого Євро-2025 відбудеться 16 грудня 2024 року.

Жіноче Євро-2025 пройде 2-27 липня 2025 року у Швейцарії.