У США міркують, як натиснути на Росію через ракети

Вашингтон має намір змусити Москву виконувати основоположну угоду про ліквідацію ракет малої та середньої дальності. Росія не повинна отримати військову перевагу, вважають у США.

Сполучені Штати вивчають економічні заходи впливу на Росію, які мають змусити Москву виконувати угоду про ліквідацію ракет середньої та малої дальності. Про це в середу, 10 грудня, заявила на слуханнях у комітеті палати представників Конгресу у справах збройних сил заступниця держсекретаря США з питань контролю за озброєнням та міжнародною безпекою Роуз Геттемюллер. Буде зроблено все необхідне, щоб Росія не отримала значну військову перевагу через порушення цієї угоди, наводить слова чиновниці високого рангу інформагенція AP.

Договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, підписаний Михайлом Горбачовим та Рональдом Рейганом у 1987 році, передбачає знищення всіх пускових установок ракет наземного базування із радіусом дії від 500 до 5500 кілометрів. Влада США у липні 2014 року оприлюднила доповідь, яка містить звинувачення на адресу Росії в порушеннях цієї угоди. У російському МЗС заперечили всі звинувачення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *