Колишній чоловік постійно дорікав дружині, що її фігура погана, проте жінка взялася за себе і тепер усі кажуть, що вона стала зовсім іншою людиною

Мешканка США постійно слухала докори від колишнього чоловіка з приводу фігури і змінилася так, що екс-чоловікові залишається лише кусати лікті. Дівчина серйозно взялася за свою зовнішність, перетворилася на фітнес-модель і тепер ловить на собі захоплені погляди незнайомців. І, дивлячись на американку, мало хто може припустити, що вона мама чотирьох дітей, яка пережила шлюборозлучний процес, інформує Ukr.Media.

Тара Гаррісон зі штату Юта у дев'ять років зрозуміла, що у неї зайва вага. Вона була більшою за усіх своїх однокласників, які іноді жартували з її комплекції. Ставши дорослішою, дівчина сіла на дієту, стала рахувати калорії і бігати ввечері, щоб бути стрункішою. Однак до кінця позбутися комплексів їй тоді так і не вдалося.

До того ж, часто дрова у вогонь підкидав колишній чоловік Тари, який не соромився вказувати на недоліки дружини і соромити її за дуже великі ноги та стегна. Гаррісон згадує, що коли вона вперше одягла сукню, то чоловік назвав це злочином. Однак вони довго прожили у шлюбі, а американка народила чотирьох дітей.

"Коли мені було 20 років, мій колишній чоловік зізнався, що був шокований моїми ногами, коли я одягла сукню."

Після народження останньої дитини Тара погладшала ще більше, тому з усіх сил намагалася скинути вагу, бігаючи по п'ять разів на тиждень. До того ж вона почала ходити до тренажерного залу і обмежувати себе у їжі.

"Біг більше не допомагав. Я почувалася переможеною, недисциплінованою і непривабливою."

Проте дівчина так і не дочекалася підтримки від чоловіка, який лише глузував із зовнішності коханої. І саме у той період життя молода мама зрозуміла, що більше не може жити з цим чоловіком і подала на розлучення.

"Я побачила фітнес-модель на обкладинці журналу з гарними ногами і сказала чоловікові, що хочу мати такі ж самі. Але він відповів, що у мене ніколи не буде таких ніг. Я була пригнічена і розплакалася."

Залишившись сама з дітьми, Гаррісон не склала руки, а вирішила довести колишньому, що він дуже помилявся. Дівчина перейшла на низько вуглеводну дієту, припинила багато бігати і почала піднімати важкі ваги, щоб зігнати жир. І у цьому їй допомогли instagram-блогерки, які давали свої поради щодо тренувань.

"Я бачила, як вони їли, тренувалися, думали. Я стала зовсім одержимою цією ідеєю, визнаю."

Правильне харчування, тренування та бажання змінитися незабаром дали свій результат, і тепер Тару практично не впізнати. Мало того, вона більше не соромиться своїх ніг, а, навпаки, зізнається, що це найулюбленіша частина у її тілі.

"Люди кажуть, що я не схожа на себе колишню. Вони не можуть повірити, що я була колись такою, і я з ними згодна. Я виглядаю і почуваюся, як абсолютно інша людина. Зараз я набагато впевненіша і щасливіша."

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *