Я — офіціант, і можу відрізнити нормального чоловіка від мудака по 5 ознакам

Не дарма кажуть, що офіціанти — досвідчені психологи, передають новини України Ukr.Media.

1. Він не ввічливий з офіціантами.

Ні, не просто тому, що це нам неприємно. Хоча так, оскільки наша робота — приймати всіх гостинно, то в наше завдання входить зробити вечір приємним і для нього.

І якщо ваш чоловік не може бути ввічливим з тим, хто намагається якомога краще обслужити його (і навіть нагодувати), то він не буде ввічливий і з вами (якщо не відразу, то потім, особливо, якщо він зневажливо показує ставлення до жінок-офіціанток).

2. Він розвалюється на стільці.

Можна багато чого сказати про чоловіка по його позі. І якщо він якось вальяжно розвалюється на стільці, диванчику або в кріслі за вашим столиком, то він просто не поважає ваше побачення, Вас. Він не тримає себе з гідністю, і не показує, що дійсно зацікавлений і уважний до Вас.

3. Якщо він одягає шльопанці і футболку.

Я розумію, що ми не можемо постійно ходити як Джеймс Бонд, але якщо це ваше побачення, тим більше в якомусь закладі, то він повинен був постаратися добре виглядати, як це ви напевно зробили.

4. Він вибагливий у їжі, як маленька дитина.

Немає нічого страшного в тому, якщо він якийсь гурман. Але якщо ви прийшли в ресторан, і там раптом не виявилося того, чого бажає душа, він повинен нормально поставитися до того, щоб вибрати щось простіше. Якщо він стає занадто вибагливим, то можливо ця його риса стосується не тільки їжі.

5. Він приводить вас в дешеве кафе.

Якщо тільки він не приїжджа, то це, звичайно, поганий тон. Може, це його улюблене місце — забігайлівка, — а це вже багато що говорить про нього. Може, він живе поруч, і його мета — швидше вас напоїти і відвести до себе додому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *