Як підготуватися до подорожі з Польщі в Україну?

Як підготуватися до подорожі з Польщі в Україну?

Львів та Перемишль – це міста, що знаходяться майже на кордоні двох країн. Відстань між ними складає всього 95,7 км, що робить цей маршрут одним з найпопулярніших серед людей, які планують поїздку з Польщі до України.

Найбільший попит мають автобусні перевезення, а придбати квитки онлайн можна на сайті https://prexsell.com/przemysl/lviv.

Що варто взяти з собою у поїздку?

На сайті PREXSELL можна швидко та зручно підібрати квитки на потрібну дату. Поїздка триває недовго – від 2,5 до 4 годин залежно від черги на кордоні. При зборах враховуйте такі аспекти:

  • для короткої подорожі вам не потрібно брати великих запасів їжі чи напоїв – достатньо 1-2 легких варіантів перекусу;

  • обов’язково подбайте про важливі документи: закордонний паспорт, водійське посвідчення, страховка;

  • до мобільних гаджетів знадобляться зарядні пристрої, а більшість сучасних автобусів обладнані розетками або USB-портами біля сидінь.

Щодо квитка, то друкувати його потрібно не завжди. Ці умови визначає конкретний перевізник, але у більшості випадків достатньо електронної версії, яку PREXSELL надсилає на вашу електронну пошту одразу після купівлі.

Перетин кордону: що потрібно знати?

Один з важливих аспектів поїздки з Перемишля до Львова – це проїзд через прикордонні пункти пропуску. Якщо ви громадянин України, то проблем не виникне. Достатньо мати документи, що посвідчують особу. Людям, які мають паспорт іншої держави, варто заздалегідь перевірити вимоги та візові правила.

Підготуйте всі необхідні документи та тримайте їх під рукою, а також будьте готові до можливих запитань від прикордонників. Дотримуйтесь правил та інструкцій працівників служби, зберігайте спокій та ввічливість. Процедура перевірки пасажирів зазвичай не займає багато часу.

Завдяки PREXSELL ви можете отримати додаткову інформацію та поради від досвідчених консультантів щодо підготовки до поїздки. Для цього зв’яжіться з представниками компанії телефоном або через соціальні мережі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *