Відпочинок у Карпатах: найпопулярніші перевірені місця та курорти

ТОП 5 найперевіреніших місць у Карпатах. Локації для найкращого зимового відпочинку

Рейтинги місць для відпочинку в українських Карпатах складається з декількох важливих чинників, які поки залишаються незмінними. Це комфортабельність житла, список послуг та розваг на локації та послуги, які увійдуть в оплату проживання.

І можна довго сперечатися на рахунок ціни та популярність цих місць не збавляє темпів, бо співвідношення ціни та комфорту в них залишається найкращою.

ТОП 5 найперевіреніших місць у Карпатах. Локації для найкращого зимового відпочинку

Буковель

Найулюбленіший курорт не лишень українських туристів, але й закордонних. Вийти на міжнародний рівень курорт “Буковель” зміг підвищивши свій комфорт, впровадивши сучасні технології в стабільність своїх розваг та наповнивши курорт усіма можливими заняттями для будь-якої пори року, особливо зими.

Ті, хто не витримує європейських цін на розміщення обирають Татарів, Яблуницю, Микуличин та Ворохту, щоб знаходитися якомога ближче до Буковеля та мати змогу користуватися розвагами, та послугами курорту не проживаючи в ньому. Можливість екскурсійних пропозицій з найближчих до Буковелю курортів також є гарною можливістю зекономити на проживанні та побачити омріяні гори з крісельних підйомників найпопулярнішого курорту.

В залежності від цілей на відпочинок може виявитися так, що ціна за проживання в Буковелі не така вже й висока, якщо врахувати послуги, що увійдуть в ваше проживання. Різноманітність туристичних локацій на території курортного містечка дозволяє підібрати зручний вид харчування та включити в свій зимовий пакет ті розваги та послуги які вас цікавлять найбільше. Та й діапазон цін на житло також є не завжди високим, якщо, наприклад вибрати помірний сезон чи готель не на 5–ть зірок.

ТОП 5 найперевіреніших місць у Карпатах. Локації для найкращого зимового відпочинку

Термальні басейни

Локації Закарпаття та Прикарпаття, які приваблюють туристів не лишень своїм чудовим відпочинком, але й лікувальними властивостями, які кожного року випробовують на собі десятки тисяч українців.

Можливість купатися у мінеральних басейнах у будь–яку погоду просто неба робить курорти популярними весь рік. Найжаркіший сезон починається восени.

До відпочинку додаються дегустаційні екскурсії, які смачно розказують про традиції та культуру регіону. Пішохідні маршрути охоплюють природно мальовничі краєвиди та слугують окремим видом терапії.

Популярність обумовлюється ще й помірними цінами, за які можна отримати перезавантаження, відпочинок та лікування. Тож у співвідношенні ціни та отриманих послуг термальні джерела можуть зайняти перше місце в рейтингу.

ТОП 5 найперевіреніших місць у Карпатах. Локації для найкращого зимового відпочинку

Яремче

Містечко має такі багаті природні скарби, що відпочинок на локації цікавий протягом року. Найвідомішим місцем у Яремче є водоспад на який приїздять подивитися мільйони туристів. Водоспад Пробій змінює своє вбрання в залежності від пори року, тож навідати його варто не менше 4 разів, щоб зафіксувати всю магічну красу, якою він наділений.

Вартий уваги й ярмарок у містечку, де ви зможете зануритися глибоко в культуру та традиції Західної України та гуцулів. На ярмарку можна придбати все від сувенірів до смаколиків місцевого виробництва. Все максимально є еко продукцією і смакує так, що складно зупинитися в покупках. Шерстяні шкарпетки, хустки, меблі ручного виробництва, глиняний посуд, гуцульські чаї стануть придбанням, яке буде вам ще довго нагадувати про чудову відпустку і розраджувати вдома.

Великий вибір житла складає гарний ціновий діапазон, щоб підібрати зручний для гаманця та цілей. Велика кількість екскурсій дозволяє кожного року приїздити в Яремче та дивитися щось нове, що робить ваш відпочинок цікавим та насиченим.

ТОП 5 найперевіреніших місць у Карпатах. Локації для найкращого зимового відпочинку

Драгобрат

Ще один найпопулярніший міжнародний гірськолижний курорт, який має багато принад та можливостей. Локація знаходиться високо в горах на висоті 1 400 м у підніжжя гори Стіг. Тож це цікавий досвід, який є єдиним в своєму роді в Україні.

Побачити хмари під ногами, покататися на висотних крісельних підйомниках – окрема розвага курорту.

Висота Драгобрату дозволяє починати лижний сезон раніше, а закінчувати пізніше. Курорт обслуговує 80 готелів з різним списком додаткових послуг, тож можна підібрати під потреби. Спа–центри, лазні, термальні та мінеральні басейни і великий спектр оздоровчих процедур дозволяє охопити стільки занять і розваг, що кожного разу можна додавати щось новеньке.

Ви маєте трохи підготуватися до високогірного курорту, щоб мати відповідне вбрання та взуття і не обмежувати себе в розвагах. Враховувати зміну щільності повітря і свої фізичні можливості при плануванні відпустки на Драгобраті.

ТОП 5 найперевіреніших місць у Карпатах. Локації для найкращого зимового відпочинку

Верховина

На культурно багату локацію України їдуть за яскравістю вражень від збережених традицій та обрядів цього регіону. Лижі та сноуборди деколи відходять на другий план, адже яскравість побаченого, почутого та смачного просто вражає.

Чисельні музеї налічують стільки артефактів та зберігають такий шматок історії українського народу, що місце потрібно відвідати, хоча б раз у житті.

Дуже популярним у Верховині є сезон зимових свят, адже таке колоритне святкування, яке відбувається тут більш ніде не побачити. Побут гуцулів є дуже цікавим та наповненим, тож ви попадете у пісенний вирій з великим переліком прикмет та обрядів.

Верховина має свій темп, тож ви опинитеся у досить спокійному та розміреному відпочинку, якій подарує можливість побути наодинці, обдумати побачене та відсунути від себе хаотичність світу, хоча б на деякий час.

Плануйте відпочинок цікаво з порадами про найкращі маршрути нашої мальовничої країни від UAPortal.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *