Україна потрапила до списку найнебезпечніших країн. Хто ще в ньому

Україна потрапила до списку найнебезпечніших країн. Хто ще в ньому

Ступінь безпеки – важливий показник, який відіграє не останню роль під час планування подорожі або переїзду.

Консалтингова компанія з медицини та безпеки International SOS склала щорічний рейтинг найнебезпечніших країн для мандрівників. Україна цього року, як і минулого, була визнана однією з найнебезпечніших країн світу. Відповідна карта була розміщена на сайті International SOS.

Зазначається, що як зазвичай фахівці оцінювали рівень медицини в країнах і загальну безпеку. Однак цього року вони також проаналізували рівень кліматичної загрози. У цій категорії аналізували гуманітарні кризи та катастрофи, спричинені зміною клімату.

Як пояснюють експерти, у кожній категорії країни оцінювали за п’ятибальною шкалою: від “низького” до “дуже високого” для медичного та кліматичного ризиків, і від “незначного” до “надзвичайного” для безпеки.

Безпека

Цього року найнебезпечнішими країнами для мандрівників виявилися: Україна, Сирія, Ірак, Афганістан, Лівія, Ємен, Південний Судан, Центральноафриканська Республіка та Сомалі отримали найвищий рівень попередження – “надзвичайний”. Частини Лівану, Палестинські території, Росія та країни Сахеля, а також Еквадор і деякі райони Колумбії теж стали одними з найнебезпечніших через зростання злочинності та заворушень.

Найбезпечнішими країнами визнано: Ісландія, Люксембург, Норвегія, Швейцарія та Данія.

Медичні ризики

У медичній категорії до країн з “дуже високим” ризиком належать: Сирія, Ірак, Афганістан, Ємен, Північна Корея, Палестинські території, Гаїті, Лівія, Нігер, Буркіна-Фасо, Гвінея, Гвінея-Бісау, Сьєрра-Леоне, Ліберія, Південний Судан, Центральноафриканська Республіка, Еритрея, Бурунді та Сомалі.

Кліматичні ризики

Цю категорію поповнили країни: Сирія, Ірак, Афганістан, Ємен, Чад, Нігер, Малі, Нігерія, Центральноафриканська Республіка, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Демократична Республіка Конго і Мозамбік.

Додамо, президент Росії Володимир Путін оголосив про початок “спецоперації” з метою “демілітаризації та денацифікації України” рано вранці 24 лютого 2022 року. Цей день став початком повномасштабної війни проти України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *