Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі

Заклад знову відкрився для відвідувачів після реновації

Як сповна відчути атмосферу Карпат та найкраще відпочити? Усе просто — приїхати в Буковель: погуляти поблизу засніжених схилів, спуститися з лижних трас, піти на спа-процедури та посмакувати якісною кухнею. 

Унікальним такий досвід зробить Tavel Hotel & SPA — спокійне та елегантне місце в самому серці курорту. Готель, що існує впродовж 14 років, нещодавно зачинявся на реновацію. З 1 лютого Tavel знову прийняв гостей — проте з оновленою концепцією, більшою кількістю номерів та покращеним спа.

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі0

Що зачаровує відвідувачів у готелі? Зручна локація, поблизу якої розташовані лижні траси. Затишні номери, з балконів яких відкриваються краєвиди на Буковель. Безліч картин з гірських пленерів та тимчасові виставки локальних митців. А також — вечори та сніданки із живою музикою декілька разів на тиждень. 

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі1

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі2

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі3

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі4

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі5

Особливість готелю — ресторан локальної кухні «Корені», над відкриттям якого працював бренд-шеф Віталій Гуралевич. Це також місце для благодійних вечорів з аукціонами на допомогу українським військовим.

«Корені»

Новий ресторан «Корені» — це просторий заклад з панорамними вікнами з виглядом на гори, який поєднує сучасність та українські традиції.

Бренд-шеф Віталій Гуралевич зазначає, що це ресторан з локальними продуктами, вирощеними на Закарпатті, Галичині, Буковині, Поділлі та Волині. Заклад презентує поєднання традиційної кухні із сучасними кулінарними тенденціями. Над його концепцією працювали близько 10 місяців — щоб підкреслити унікальність, створювали меню не на основі рецептів страв, а спираючись саме на місцеві продукти.

«Ми вивчали рецепти старовинної галицької кухні, кухню князів, історичні рецепти та нариси зі стародавньої кулінарії, полювали на рецепти традиційних страв мешканців Карпат», — каже Віталій Гуралевич.

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі6

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі7

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі8

Назва ресторану пояснює зв’язок українців зі своїм справжнім корінням — зокрема, з традиційними етнічними стравами. Вона також підтверджує, що упродовж років наші предки використовували для їжі здебільшого коренеплоди: ріпу, цибулю, селеру, пастернак, петрушку чи буряк. Співзасновниця готелю Тетяна Родзоняк ділиться третім трактуванням — у декорі ресторану та подачі страв бренд-шеф використовує коріння, яке символізує багатства природи та земні дари.

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі9

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі10

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі11

Благодійні вечори

Нещодавно Віталій Гуралевич організував гастровечерю в ресторані «Корені» — для такого заходу він зібрав ще чотирьох відомих кухарів: Ігоря Брагіна, Олександра Висоцького, Олену Жаботинську та Миколу Линіва. Вони приготували по одній унікальній страві для вечора — зокрема, салат з вудженим вугром із Шацьких озер та соусом із палених овочів, а також запечене м’ясо копченого коропа із сорго та мусом з томатного леквару. Кухарі зробили акцент на стравах з річкової риби. 

Подію супроводжував благодійний аукціон — за проданий прапор бойової бригади з автографами військових, книжку «25 найкращих шеф-кухарів України», пакунок «Артемівської солі» та інші лоти вдалося зібрати понад 250 тисяч гривень для потреб воїнів з 8-го полку ССО, які зараз воюють на Херсонському напрямку.

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі12

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі13

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі14

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі15

Чому варто відвідати Tavel Hotel & SPA в Буковелі16

Для гостей заходу свої хіти виконував український співак Ivan NAVI, а зі стендапом виступав комік та учасник команди  «V.I.P. Тернопіль» Тарас Стадницький. 

Схожі благодійні події — гарне доповнення для відвідувачів готелю Tavel. Особливо для тих, хто хоче по-справжньому відчути Карпати. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *