Старовинні народні прикмети, якими керувалися наші предки, щоб у домі панували любов і взаєморозуміння

Будинок — це пристань, це затишний куточок для кожної людини, де вона повинна відчувати себе захищеною, мати можливість відпочити, розслабитися, відволіктися від повсякденних турбот і проблем, інформує Ukr.Media.

Щоб у домі панували любов, взаєморозуміння, чистота і гармонія, недостатньо тільки фізичних зусиль з боку власників.

Наші предки знали, що потрібно зробити для щастя в домі і зібрали для цього безліч прикмет і порад.

Прикмети та поради для домашнього благополуччя

Дуже багато чого залежить від енергетики, якою просякнуті стіни житла. Багато хто відчуває себе чудово в орендованій квартирі, а хтось вагається і не може знайти спокою в збудованому власними руками будинку.

Щоб у хаті все було благополучно, щоб був фінансовий достаток і удача, треба дотримуватися таких правил, прикмет і порад.

  • Під час закладки фундаменту покласти в нього монети різного номіналу.
  • Якщо будинок купується, дарується або отримується у спадок, монети потрібно закопати під ґанком. Це, за старовинними народними прикметами, забезпечить в домі достаток.
  • Регулярно під ганок або на порозі треба розсипати шар солі або маку. Попередньо їх слід освятити в церкві. Так сім'я буде захищена від негативу і хвороб.
  • В новий будинок треба першою запустити кішку. Вона відлякує нечисту силу, а ще вкаже на місце, де буде накопичуватися весь негатив (просто ляже на підлозі). Тут не можна буде ставити ліжко. Треба буде або залишити його вільним, або розташувати у цьому місці джерело вогню або води, щоб вони служили «громовідводом».
  • Обов'язково треба подружитися з Домовиком. Для цього нові господарі повинні регулярно ставити для нього блюдечко з молоком, або залишати солодку кашу та інші смаколики.
  • При переїзді треба забрати з собою свого Домовика. Для цього із старого будинку просто забирають і перевозять віник.
  • Дзеркала в будинку слід помістити в рами і розташувати так, щоб в них не відбивалися вікна, двері і сплячі люди.
  • Мінімум раз на місяць слід проводити чистку оселі свяченою водою і церковними свічками. Для цього спочатку треба гарненько прибрати, приділяючи особливу увагу віддаленим кутам, у яких скупчується велика кількість павутиння та пилу.

Особливу увагу слід приділити вхідним дверям. Це межа з зовнішнім світом і саме тут повинен бути розташований надійний захист від негативу. Для цього на двері можна повісити підкову.

За народними прикметами, такий талісман принесе щастя і удачу. Найбільшою силою володіє та, яку випадково знайшли на вулиці. Але такий шанс випадає рідко, тому можна купити підкову в спеціальних магазинах, але тільки не в сувенірних крамницях.

Від пристріту і псування захистить четвергова сіль, замотана в полотняній торбинці і підвішена в правому верхньому куті з внутрішньої сторони. Такою ж силою володіє гілочка горобини. Але її треба попередньо освятити в церкві.

Відлякує нечисту силу зв'язка цибулі, часнику або сушений червоний перець. Їх треба міняти мінімум раз в три місяці.

Очищають від негативної енергії людину, яка входить в будинок, дзвіночки, а від непроханих гостей і візиту шкідливих сусідів — шпилька, встромлена прямо над дверима вістрям вниз.

Які квіти мають бути в домі — прикмети та поради

Кімнатні рослини не лише створюють додатковий затишок в будинку. Правильно підібрані, вони здатні очистити енергію, допомогти знайти щастя, досягти гармонії і взаєморозуміння.

Згідно з прикметами, матеріальний достаток у домі допоможе створити грошове дерево або товстянка. Росток можна купити, але краще виростити його самостійно, взявши відросток у заможних знайомих або на підвіконні у фірми, яка процвітає.

Висаджуючи товстянку, треба загадати бажання, чітко сформулювавши, який саме достаток цікавить. Можливо, метою є стабільна робота з гідною оплатою, або покупка машини, квартири.

Кожен день, поливаючи квітку, треба промовляти своє бажання, просити її допомогти. Не завадить прикрасити горщик з квіткою монетками або навісити прямо на нього золоту нитку.

Якщо в будинку є все, крім радісного дитячого сміху, значить, треба терміново завести фікус. Ця рослина допоможе парі стати щасливими батьками, особливо, якщо поставити його в спальні. Дорослий фікус вважається деревом вірності, допомагає зберегти любов і взаєморозуміння протягом багатьох років.

Очищає приміщення від комп'ютерного випромінювання і негативу кактус. Але якщо цих квітів буде забагато, вони можуть почати харчуватися людською енергією, так що обережність не завадить.

В одній кімнаті більш ніж достатньо двох маленьких або одного кактуса середнього розміру. Якщо він великий, то сил вистачить і на кілька кімнат. Для того, щоб рослина мала можливість скидати накопичений негатив, її треба час від часу виносити на свіже повітря і, бажано, під дощик.

Від того, наскільки щаслива хранителька домашнього вогнища, залежить щастя всієї родини. Жіноча квітка спатифіллум допомагає підтримувати здоров'я, згладжує прояви стрибків гормонів. Бажано виростити квітку з нуля, а якщо купувати росток, то тільки у жінки. Найбільший ефект помітний під час першого цвітіння.

Достаток і благополуччя можуть панувати в будь-якому будинку, треба просто розумно використовувати досвід предків, звертаючи увагу на старовинні народні прикмети та повір'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *