Мобілізація 2022: Вагітні та жінки-військовослужбовиці в декреті звільнені від служби

Вагітні та в декреті: деяких жінок-військовослужбовців звільнять від мобілізації / фото Reuters

Верховна Рада передбачила звільнення від мобілізації вагітних жінок-військовослужбовців або тих, що перебувають у відпустці для догляду за дитиною.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, за ухвалення закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо звільнення від військової служби деяких категорій громадян” (реєстраційний номер 7209) проголосувало 317 народних депутатів.

Відповідно до закону, також від мобілізації звільняється хтось із подружжя, якщо обоє проходять військову службу і мають дитину.

Читайте також:Мобілізація в Україні 2022: кого не призвуть до армії Мобілізація в Україні 2022: кого не призвуть до арміїМобілізація 2022 в Україні: як проходить і кого призивають зараз Мобілізація 2022 в Україні: як проходить і кого призивають зараз

До ухвалення цього закону звільнення з контракту за сімейними обставинами, зокрема, вагітних жінок-військовослужбовців, жінок-військовослужбовців у відпустці для догляду за дитиною, одного з подружжя, якщо обоє проходять військову службу і мають дитину чи кілька дітей до досягнення ними повноліття, військовослужбовців, які виховують дитину самостійно, під час воєнного стану було неможливим.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *