Олена Зеленська в елегантному образі з’явилася на “Книжковому арсеналі” (фото)

Олена Зеленська з'явилася на виставці в темному костюмі з чорною сумкою / Скріншот Telegram

Перша леді України Олена Зеленська побувала на фестивалі “Книжковий арсенал” у Києві. На подію дружина президента прийшла у вишуканому образі та вперше за довгий час взяла сумку. До цього вона ніколи не з’являлася на фото з таким аксесуаром. 

Під час виставки Зеленська придбала 10 видань та побачила на власні очі книги, що згоріли від ракетної атаки РФ. На декількох знімках можна помітити, що свій образ перша леді вирішила доповнити чорною шкіряною сумкою середнього розміру.

Олена Зеленська / Скріншот Telegram

Зауважимо, що для неї це досить незвичайний аксесуар, адже на інших подіях Олена з’являлася без сумок, тримаючи в руках лише телефон або записник. В цей день вона, ймовірно, взяла такий аксесуар спеціально. Дружина Володимира Зеленського напевно складала книги в сумку, які вона придбала на фестивалі.

Олена Зеленська / Скріншот Telegram

Перша леді прийшла на “Книжковий арсенал” у стриманому образі та додала красиві прикраси. Зокрема, Зеленська приміряла темно-синій класичний костюм, під яким виднілася чорна сорочка. Українка додала акцент за допомогою вишуканого намиста з перлів. Воно додало образу яскравості та розбавило темні відтінки.

Олена Зеленська / Скріншот Telegram

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська перевершила усіх символічним образом під час візиту до Сербії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *